Heas hoos olev Chelsea läheb kolmapäeval tülikale naabrile külla

Wolverhampton Wanderers ja Chelsea on ainsad Premier League’i meeskonnad, kes pärast koroonapausilt naasmist vaid võite tunnistanud, aga Siniseid ootab nüüd ees ebamugav vastasseis, kust viimastel hooaegadel pidevalt punkte kaotatud.

Frank Lampardi meeskond läheb kolmapäeval Londoni derbis võõrsil vastamisi West Ham Unitediga, kelle vastu viimasest viiest omavahelisest vastasseisust võidetud vaid üks. West Hami peatreeneri David Moyesi esimene võit meeskonna juures tuli 2017. aastal just Chelsea vastu ning Haamrimehed on ka sel hooajal naabreid juba korra kurvastatud.

West Hami hoog on hooaja jätkumise järel olnud kehv – mõlemad mängud on väravat löömata kaotatud -, kuid Moyes ei paanitse. “Oleme Wolvesi ja Tottenhami näol mänginud kahe satsi vastu, kes ei oleks Meistrite liigas võõrkehad, kui nad sinna kvalifitseeruksid,” märkis šotlane enne tänast mängu meediale.

“Ma tegelikult arvan, et me oleme teinud isegi palju häid asju. Kui meeskonnad on sellises olukorras, siis kaheldakse neis, aga meil olid meie paremuselt teised füüsilised näitajad mängus Tottenhami vastu, tegime sprintide arvult hooaja kolmanda parima mängu.”

Paraku ei vii aga puhtalt sprintimine väravateni. West Ham pole kolm mängu järjest ühtegi tabamust kirja saanud ja üleval on oht kaotada üle 14 aasta esimest korda kuivalt neli Premier League’i mängu jutti. Samuti võib meeskond esmakordselt liigas kaotada neli järjestikust kodust derbit.

Kõikide sarjade peale viis mängu järjest võitnud Chelsea on nautimas oma hooaja paremuselt teist võiduseeriat, aga loorberitele puhkama ei kavatseta jääda. “Meil oli hea nädal, kuid meil on veel palju tööd teha,” ütles Lampard, kes omal ajal just West Hami juurest oma jalgpalluri teekonda alustas.

Naabritevahelist jagelemist saab täna kell 22.05 algavas otseülekandes nautida TV3 Sport või Go3 vahendusel.

Kommentaarid puuduvad