Evertonil on hooaja lõpuga seoses suured plaanid

Carlo Ancelotti juhtimisel suure tõusu teinud Everton loodab täna edu jätkata Southamptoni vastu. Itaallane sihib viimasest viiest Premier League’i voorust kokku nelja võitu.

Everton teenis enne Ancelotti saabumist 18 vooruga 19 punkti, aga koos temaga on 15 mänguga tabelisse juurde kirjutatud 25 silma. Ent Euroopa kohtade heitluses püsimiseks on neid veel kõvasti juurde vaja ja Ancelottil on plaan paigas.

“Väga oluline on võita kolm järelejäänud kodumängu ja alistada võõrsil, kas Wolves või Sheffield United,” ütles Evertoni boss enne tänast mängu meediale.

Southamptoni järel on Goodison Parkile sõitmas veel tabeli lõpus virelevad Aston Villa ja Bournemouth, seega tundub Ancelotti plaan täiesti teostatavana. Eriti arvestades meeskonna head minekut koduväljakul, mis vormitud üheksamänguliseks kaotusteta seeriaks. Everton pole Goodisonil pikemalt kaotuseta püsinud alates aastast 2016.

Samal ajal väärib aga ka märkimist, et Southampton on sel hooajal olnud liiga parimate võõrsil mängivate meeskondade hulgas. Pühakud ongi kaheksa võõrsilvõiduga juba uue klubi rekordi teinud ning Manchester City ja Chelsea on ainsad teised meeskonnad, kes tänavu vähemalt 14 võõrsilmängus väravani jõudnud.

Mänguvorm on väga lubav seoses lootusega murda oma Goodisoni needus. Varasema 20 Premier League’i mängu peale on Southampton võõrsil Evertoni alistanud vaid ühe korra.

Goodison Parkil pannakse pall mängu täna kell 20.00. Otseülekanne kohtumisest algab kümme minutit varem kanalis TV3 Sport 2 ja veebis Go3-s.

Kommentaarid puuduvad