Valus! Eesti jalgpallikoondis pidi tunnistama kodus Aserbaidžaani paremust

Eesti - Aserbaidžaan
Eesti - Aserbaidžaan — FOTO: Scanpix

Eesti jalgpallikoondis võõrustas täna Lillekülas EM-valiksarja 6. mängudevoorus Aserbaidžaani koondist. Eesti pidi tunnistama külaliste paremust 0:2.

Eesti jäi kaotusseisu 9. mänguminutil, kui peaga lõi palli väravasse Toral Baymarov. Mängumees jäi taha posti täiesti üksi, kui pani pea vahele ning suunas palli posti kõrvale, kus Hein paraku oli võimetu.

Eestlaste õnnetuseks teenis Aserbaidžaan poolaja üleminuttel penalti, mille VAR-i abiga sakslasest kohtunik neile määras. Hein hüppas valele poole ning 2:0 oli tõsiasi. Penalti realiseeris Ramil Sheydaev.

Teisel poolajal avanes Eestil nii mõnigi võimalus, aga iga kord jäi paraku täpp "i"`le panemata.

87. mänguminutil oli Aserbaidžaan lähedale kolmandale, aga fantastilise tõrje tegi pärast Vassiljevi väljakult lahkumist kapteniks asunud Karl Jakob Hein.

Koondise debüüdi tegi 19-aastane Martin Vetkal, kes vahetusest sekkudes tegi väga positiivse partii.

Eesti - Aserbaidžaan 0:2 (9. Toral Baymarov, 45+4. Ramil Sehydaev)