Eesti jalgpallikoondis pidi aasta viimases kodumängus tunnistama Austria paremust

Eesti - Austria
Eesti - Austria — FOTO: Scanpix

Eesti jalgpallikoondis pidas täna oma viimase kodumängu EM-valiksarjas, kui võõrustati tugevat Austria koondist. Eesti kaotas kohtumise tulemusega 0:2.

Eesti alustas kohtumist hästi, kui juba mängu esimestel minutitel tekkis suurepärane sanš Vlasi Sinjavskil viia Eesti koondis 1:0 juhtima, aga paraku lõi eestlane mänguvahendi üle värava paarilt meetrilt.

Austria sai 25. minutil mängu 1:0 juhtima, kui austerlased hästi omavahel kombineerisid ning "i"le pani täpi peale Konrad Laimer. Austria 2:0 värav sündis standard olukorrast, kui nurgalööki läks andma Real Madridi mängumees David Alaba ning palli lõi võrku lõpuks 39. minutil Philipp Lienhart.

Teisel poolajal märkimisväärseim asi oli Eesti poolt see, et oma koondise debüüdi tegi Oliver Jürgens, kes saabus väljakule 60. minutil Henri Anieri asemel.

Eesti - Austria 2:0 (25. Konrad Laimer, 39. Philipp Lienhart)