7 PÄEVA KODUMÄNGUNI | Eesti – Rootsi EM-valikmängule on soetatud üle 9000 pileti

Eesti koondise fännid
Eesti koondise fännid — FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

9. septembril võõrustab Eesti meeste koondis A. Le Coq Arenal EM-valikmängus Rootsit. Nädal enne kodumängu on pilet taskus juba rohkem kui 9000 jalgpallisõbral.

Et valikmängule on oodata enam kui 10 000 pealtvaatajat, soovitab jalgpalliliit kõigil huvilistel osta pääse varakult eelmüügist – nii on võimalik valida meelepärane istekoht ja parim hind.

„Soovime pakkuda pealtvaatajatele head elamust ning teeme omalt poolt kõik, et tagada pealtvaatajatele kiire ja muretu sissepääs. Sujuvama sissepääsu tagamiseks oleme staadionile lisanud kaks täiendavat pöördväravat, kuid sellegipoolest palume külastajatel varuda aega ning pileti- ja turvakontrolliks valmis olla,” ütles Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel.

Piletikontrolliks tuleb pääse varakult välja otsida. Kui pilet on telefonis, tuleb skannimisel arvestada, et telefoni ekraani heledus oleks keeratud maksimumini ja telefoni ekraan oleks terve (katkise ekraani puhul on ruutkoodi lugemine raskendatud). Samuti tuleb piletit lugejasse näidata nii, et terve pilet on ekraanil, mitte eraldi suurendada triip- või ruutkoodi. Noorte seas on populaarne telefoni ekraani värvide tagurpidi keeramine, kuid sel juhul lugeja ei tööta ehk siis edukaks piletikontrolliks tuleb telefoni ekraani värvid panna tavarežiimile.

9. septembril kell 16 avatakse A. Le Coq Arena festivaliala, kus esineb ansambel Terminaator, avatud on toitluskoht Amps Arena, VLND Burger ja Peas Out, kohal on ABC Motors ja toimub palju muud huvitavat. Koondised alustavad mängueelse soojendusega kell 18.15, hümnid kõlavad kell 18.45 ning kohtunik annab avavile kell 19.00. Mängu esitleb EJLi suurtoetaja Rimi.

Seoses festivaliala ja suure hulga pealtvaatajatega on 9. septembril A. Le Coq Arena ümbruses liiklus oluliselt piiratud. Staadioni parklasse pääseb vaid erilubadega, mistõttu soovitab jalgpalliliit mängule tulla ühistranspordiga, jala või jalgrattaga. Autoga saabuvatel pealtvaatajatel tuleb parkimiseks varuda aega ja leida sobiv koht staadionist kaugemal.

Pääsmed mängule on müügil Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel. EJL tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud.