6 PÄEVA KODUMÄNGUNI | Eesti – Rootsi mängul on pallilasteks Paide Linnameeskonna noored

Pallipoiss
Pallipoiss — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Eesti meeste koondis kohtub 9. septembril A. Le Coq Arenal EM-valikmängus Rootsiga. Väljaku kõrval tegutsevad pallipoistena Paide Linnameeskonna noormängijad. 

Paide Linnameeskonna U12 vanusegrupi treeneri Veiko Kurimi sõnul on tegemist suure tunnustusega. „Poiste jaoks on see kindlasti suur tunnustus. Nad on läbi ja lõhki jalgpallipoisid ning pallipoisiks tulemise pärast täpselt sama elevil nagu läheks ise Eesti koondist esindama,“ ütles Kurim.

Kurim lisas, et pallipoisiks olemine pole poiste jaoks võõras, kuid vajalikud teadmised korratakse mängu eel üle. „Oleme stardivalmis ning kordame veel enne mängu teooria üle. Ikka selleks, et valmistada end maksimaalselt ette ja anda enda poolt parim, et meeskonda väljakul aidata,“ ütles noortetreener.

Koondiste mängudele pakutakse maskoti- ja pallilasteks tulemise võimalust klubidele, kes on väiksematel mängudel või turniiridel (näiteks noortekoondised) abiks käinud.

Eesti – Rootsi EM-valikmäng saab avavile A. Le Coq Arenal laupäeval, 9. septembril kell 19.00, festivaliala avatakse kell 16, kus astub tunniajase programmiga üles Terminaator. Pääsmed mängule on saadaval Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ja Piletilevis. Et tagada istekoht soovitud staadioni sektoris, tasub olla kärme, sest kuus päeva enne kodumängu on pilet taskus juba rohkem kui 9000 jalgpallifännil.