Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

WRC ENNUSTUSMÄNG #8!

wrc ennustusmäng
wrc ennustusmäng — FOTO: TV3

Mäng on lõppenud! Seekordse mängu võitjad:
Terminali kinkekaart: E. Vutt
Hope vitamiinivesi: K. Puranen, R. Kliimre, M. Neigla, K. Haljasoks, S. Konsberg, I. Valdmann, P. Henno, A. Ahuna, Geir Matkamäe, H.Valk.
TV6 rallitassid: M. Neigla

Palju õnne võitjatele!
--
Oled valmis? WRC 8. etapp on jõunud siiasamasse Eestisse. Nagu ikka hoiab Sport.tv3.ee rallisündmustel silma peal ning kõigi rallisõprade rõõmuks alustab taab WRC ennustusmäng. Pane oma teadmised proovile – vasta Rally Estoniaga seotud küsimustele ning ennusta, kes võidab seekord?

Kõigi õigesti vastanute vahel loosime välja ahvatlevaid auhindu – Terminali 100 € väärtuses kinkekaardi või kuumaks suveks hädavajalikku - vitaminijooki. Terve WRC hooaja on Hope Green vitaminijook Rallistuudios sporditoimetuse energiavarude eest hoolitsenud ning nüüd läheb loosi just sedasama vitaminijooki ja nagu ikka lohutusauhind parima munadega kanali TV6 poolt - rallirassid.

Mängust saab osavõtta kuni 22.07 südaööni!

WRC ennustusmängu auhinnad on:

  • Terminali poolt 100 € väärtuses kinkekaart – Terminali kinkekaardi eest saab osta kõiki tooteid ja teenuseid Terminali teenindusjaamadest, asukohti Eestis on täna üle 38, vaata täpseid asukohti SIIT. NB! Hetkel ei saa kinkekaarti automaatjaamas kasutada.
wrc ennustusmäng
Terminali tankla — FOTO: Terminal
wrc ennustusmäng
Terminal — FOTO: Terminal
  • 10-le võitjale 1 plokk Hope Green vitamiinijooki - plokis on 6 x 0,75L pudelit. Maitse võitja valikul, kas siis granaatõun, greip, passionvili või rabarber. Hope Green on eestimaine vitamiinijook, mis varustab inimest igapäevaeluks vajalike vitamiinidega. Jook annab energiat hommikuseks ärkamiseks ning spordi tegemiseks. Tootes on erinevad B-rühma vitamiinid, C-vitamiin ja magneesium. Võidud toimetatakse Smartposti pakiautomaati.
wrc ennustusmäng
Hope vesi — FOTO: Hopegreen.eu
  • Lohutusauhind – kaks TV6 rallitassi!
wrc ennustusmäng
TV6 rallitassid — FOTO: TV3

WRC ENNUSTUSMÄNGU #8 KÜSIMUSED:

WRC ENNUSTUSMÄNGU #8 OSALEMISE TINGIMUSED:

1.Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnad on:

3. Mäng toimub ajavahemikus 17.07.23 kuni 22.07.23

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on privaatsus tingimustega nõustunud ning kelle vanus on rohkem, kui 18. eluaastat.

5. Mängus saab registreemiseks kasutada ühte emaili vaid ühe korra.

6. Võitjad kuulutatakse välja 23.07.2023 Rallistuudios ja siin auhinnamängu lehel.

Kõigi võitjatega võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

7. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

8. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

9. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

WRC

toob sinuni Go3