WRC

toob teieni VIVATBET

WRC ENNUSTUSMÄNG #7! Vasta ja võida Terminali 100 € kinkekaart või Rally Estonia rallipassid!

wrc ennustusmäng
WRC Ennustusmäng — FOTO: Sport.tv3.ee

Mäng on lõppenud! Palju õnne võitjatele!
Terminali poolt 100 € väärtuses kinkekaart – Tanel Tepandi
2 x 4-PÄEVA RALLY PASS – Kalvo Kriisik
Lohutusauhind – kaks TV6 rallitassi – Andrus Vissor

Võtame võitjatega peatselt ühendust.
Uus ennustusmäng juba 17.07.2023 ikka Sport.tv3.ee


Autoralli maailmameistrivõistluste 7. etapp on jõunud Aafrika idaossa Keeniasse. Sport.tv3ee portaal alustab tavapärase ennustusmänguga, et välja selgitada seekordsed parimad WRC eksperdid. Oled valmis?

Vasta Keenia ja varasemate Keenia WRC rallietappe puudutavatele küsimustele ja ennusta, kes võidab seekord? Kõigi õigesti vastanute vahel loosime välja ahvatlevaid auhindu – Terminali poolt välja 100 € väärtuses kinkekaardi, samuti iga rallisõbra unistuse ehk 4-päeva Rally passi, pääse on kahele inimesele. Rallipass võimaldab ligipääsu kõikidele WRC Rally Estonia pealtvaatamisaladele kõigil neljal ürituse toimumise päeval. Suur rallisõprade üritus toimub juba 20.07! Lohutusauhindadeks on seekord TV6 rallitassid.

Mängust saab osavõtta kuni 24.06 südaööni!

WRC ennustusmängu auhinnad on:

  • Terminali poolt 100 € väärtuses kinkekaart – Terminali kinkekaardi eest saab osta kõiki tooteid ja teenuseid Terminali teenindusjaamadest, asukohti Eestis on täna üle 38, vaata täpseid asukohti SIIT. NB! Hetkel ei saa kinkekaarti automaatjaamas kasutada.
wrc ennustusmäng
Terminali tankla — FOTO: Terminal
  • 2 x 4-PÄEVA RALLY PASS, mis võimaldab ligipääsu kõikidele WRC Rally Estonia pealtvaatamisaladele kõigil neljal ürituse toimumise päeval.
Rally Estonia
Rally Estonia 2022 — FOTO: Jaanus Ree
wrc ennustusmäng
Rally Estonia 2022 — FOTO: Jaanus Ree

WRC Rally Estonia juba neljandat korda taas Tartu, Jõgeva ja Lõuna-Eesti teedel 20.-23. juulini – tutvu lähemalt programmiga ja osta rallipass aadressil rallyestonia.ee. Esmakordselt on kasutusel digipassid, mis muudavad rallikülastuse veelgi mugavamaks!

  • Lohutusauhind – kaks TV6 rallitassi!
wrc ennustusmäng
TV6 rallitassid — FOTO: TV3

WRC ENNUSTUSMÄNGU #7 KÜSIMUSED:

WRC ENNUSTUSMÄNGU #7 OSALEMISE TINGIMUSED:

1.Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnad on:

  • Terminali kinkekaart väärtusega 100 €, mille paneb välja AS Tartu Terminal (registrikood 10171518, KMKR nr. EE100286245, aadress Kärkna küla, Tartu vald, Tartumaa, 60513)
  • 2 x 4-PÄEVA RALLY PASS, mille paneb välja Estonian Autosport Events MTÜ, reg nr 80310909, aadress Sinilille tee 1, Peetri, Harjumaa
  • Lohutusauhind kaks TV6 rallitassi, All Media Eesti AS poolt.

3. Mäng toimub ajavahemikus 19.06.23 kuni 24.06.23

4. Mängus osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on privaatsus tingimustega nõustunud ning kelle vanus on rohkem, kui 18. eluaastat.

5. Mängus saab registreemiseks kasutada ühte emaili vaid ühe korra.

6. Võitjad kuulutatakse välja 25.06.2023 Rallistuudios ja siin auhinnamängu lehel.

Kõigi võitjatega võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

7. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

8. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

9. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

WRC

toob teieni VIVATBET