WRC

toob teieni VIVATBET

WRC ENNUSTUSMÄNG #12 | Mängi kaasa ja võida!

wrc ennustusmäng
wrc ennustusmäng — FOTO: Sport..tv3.ee

Mäng on lõppenud!

Terminali 100€ väärtuses kinkekaardi võitis Martin Järv!
TV6 auhinna võitis Mart Ojaperv!
Palju õnne võitjatele!

Esmakordselt toimuv Kesk-Euroopa etapp, mille käigus läbitakse Tšehhi, Austria ja Saksamaa teed. Nagu ikka jälgib Sport.tv3.ee pingsalt sündmusi ning elab kaasa kõige põnevamatele hetkedele.

Valmistu rallinädalaks ning pane proovile end sellekordses WRC ennustusmängus. Kuna ralli käigus läbitakse kolme erinevat riiki, siis iga riigi kohta küsimused ning Ott Tänaku ja Martin Järveoja Hyndaisse liikumise uudise valguses, keskendume seekord ka rohkem neile. Samuti, tule ennusta, milline tiim ja sõitja sel korral võidu koju viivad? Oled valmis?

Mängust saab osavõtta kuni 28.10 südaööni!

WRC Kesk-Euroopa ennustusmängu auhinnad on:

  • Terminali poolt 100 € väärtuses kinkekaart – Terminali kinkekaardi eest saab osta kõiki tooteid ja teenuseid Terminali teenindusjaamadest, asukohti Eestis on täna üle 38, vaata täpseid asukohti SIIT. NB! Hetkel ei saa kinkekaarti automaatjaamas kasutada.
wrc ennustusmäng
Terminali tankla — FOTO: Terminal
  • Lohutusauhinnad ainukese munadega kanali TV6 poolt!

WRC ENNUSTUSMÄNGU #13 KÜSIMUSED:

WRC ENNUSTUSMÄNGU #13 OSALEMISE TINGIMUSED:

1.Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnad on:

  • Terminali kinkekaart väärtusega 100 €, mille paneb välja AS Tartu Terminal (registrikood 10171518, KMKR nr. EE100286245, aadress Kärkna küla, Tartu vald, 60513)
  • Lohutusauhinnad TV6 ( All Media Eesti AS) poolt.

3. Mäng toimub ajavahemikus 23.10.2023 kuni 27.10.2023

4. Loosimises osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on privaatsus tingimustega nõustunud ning kelle vanus on rohkem, kui 18. eluaastat.

5. Mängus saab registreerimiseks kasutada ühte emaili vaid ühe korra.

6. Mängu korraldajal on õigus auhinna üleandmise eesmärgil edastada võitjate andmed auhinna välja pannud partneritele. Kui mängus osaleja on andnud nõusoleku, siis on mängu korraldajal õigus edastada mängus osaleja andmed vastavale partnerile uudiskirja, pakkumiste ja uudiste saatmise eesmärgil.

7. Mängus osalejate andmed säilitatakse 2 kuud, välja arvatud juhul, kui nad on andnud nõusoleku uudiskirja saamiseks. Uudiskirja saajate andmed säilitatakse kuni uudiskirja nõusoleku tagasivõtmiseks.

8. Võitjad kuulutatakse välja 28.10.2023 Rallistuudios ja siin auhinnamängu lehel.

Kõigi võitjatega võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

9. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

10. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

11. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

WRC

toob teieni VIVATBET