WRC

toob teieni VIVATBET

WRC ENNUSTUSMÄNG #10! Mängi kaasa ja võida!

wrc ennustusmäng Kreeka
WRC ennustusmäng 10# Kreeka — FOTO: TV3

Mäng on lõppenud! Mängu võitjad:
Terminali poolt 100 € väärtuses kinkekaart – võitis  
Raido Grossberg!
Logitech G29 Racing Wheel Arvutitark.ee poolt, võitis  
Taavi Hütti!
  – Go3 televisiooni poolt 30 päevane „Kõik hinnas“ pakett, võitjad on: Mario Saarna ja Martin Seetur! Palju õnne võitjatele!

WRC 10. etapp on jõudnud Lõuna-Euroopasse Kreekasse ja jätkame tavapärase WRC ennustusmänguga. Sul on võimalik oma teadmised proovile panna, vasta Kreeka WRC ralliga seotud küsimustele ning ennusta, kes seekord võidab?

Kõikide õigesti vastanute vahel loosime välja ahvatlevaid auhindu.

WRC Kreeka ennustusmängu auhinnad on:

  • Terminali poolt 100 € väärtuses kinkekaart – Terminali kinkekaardi eest saab osta kõiki tooteid ja teenuseid Terminali teenindusjaamadest, asukohti Eestis on täna üle 38, vaata täpseid asukohti SIIT. NB! Hetkel ei saa kinkekaarti automaatjaamas kasutada.
wrc ennustusmäng
Terminali tankla — FOTO: Terminal
  • Logitech G29 Racing Wheel – kui oled tõeline rallifänn ja naudid autospordimänge, siis see äge roolikomplekt on sinu jaoks ideaalne valik.

Roolikomplekt pakub sulle autentset sõidukogemust, otsekui istuksid reaalselt ralliauto roolis! Tunned teeolusid, pidurdusjõudu ja kiirendust täpselt nagu päriselus. Roolil on äärmiselt reageeriv ja sujuv tagasiside, mis annab sulle täieliku kontrolli sõiduki üle. Komplekti kuuluvad ka pedaalid, mis tagavad täpse kiirendamise, pidurdamise ja siduritunnetuse. Need on konstrueeritud vastu pidama ka kõige intensiivsematele sõiduseanssidele. G29 on disainitud uusimate mängude jaoks PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3 ja arvuti peal.

Uhke auhinna on välja pannud Arvutitark.ee, kust leiab parimat varustust igale arvutikasutajale. Nad teavad täpselt, kuidas hea rüperaal võib muutuda elamuseks ning soovivad Sulle pakkuda ainult parimat ostuelamust! Arvutitarga esindused on olemas Tallinnas, Pärnus, Narvas ja Tartus, täpseid asukohti vaata SIIT

wrc kreeka ennustusmäng
Logitech G29 Racing Wheel — FOTO: Arvutitark.ee
  • 2-le võitjale 30-päevane Go3 televisiooni poolt ” Kõik hinnas” paketi sooduskood – Kuumimad spordiülekanded ja kõige populaarsemad spordialad ühes kohas: korvpall, jalgpall, tennis, võitlussport, motosport, jäähoki, talisport ja palju muud, lisaks toob Go3 Sinuni filmid, sarjad, originaalsisu ja laia valikuga telekanalid.

Tutvu täpsemalt Go3 televisiooni “Kõik hinnas” pakettidega SIIN

NB! Tasuta 30 päevane “Kõik hinnas” pakett kehtib ainult uutele klientidele!

wrc kreeka ennustusmäng
Go3.tv3 — FOTO: Go3.tv

WRC ENNUSTUSMÄNGU #10 KÜSIMUSED:

WRC ENNUSTUSMÄNGU #10 OSALEMISE TINGIMUSED:

1.Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnad on:

3. Mäng toimub ajavahemikus 4.09.23 kuni 9.09.23

4. Loosimises osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on privaatsus tingimustega nõustunud ning kelle vanus on rohkem, kui 18. eluaastat.

5. Mängus saab registreerimiseks kasutada ühte emaili vaid ühe korra.

6. Mängu korraldajal on õigus auhinna üleandmise eesmärgil edastada võitjate andmed auhinna välja pannud partneritele. Kui mängus osaleja on andnud nõusoleku, siis on mängu korraldajal õigus edastada mängus osaleja andmed vastavale partnerile uudiskirja, pakkumiste ja uudiste saatmise eesmärgil.

7. Mängus osalejate andmed säilitatakse 2 kuud, välja arvatud juhul, kui nad on andnud nõusoleku uudiskirja saamiseks. Uudiskirja saajate andmed säilitatakse kuni uudiskirja nõusoleku tagasivõtmiseks.

8. Võitjad kuulutatakse välja 10.09.2023 Rallistuudios ja siin auhinnamängu lehel.

Kõigi võitjatega võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

9. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

10. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

11. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

WRC

toob teieni VIVATBET