Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Video: Põllumeeste mässamine võib segada Monte Carlo rallit

Põllumehed streigivad ja võivad sellega segada ka Monte Carlo rallit
Põllumehed streigivad ja võivad sellega segada ka Monte Carlo rallit — FOTO: Scanpix

Autoralli maailmameistrivõistluste uue hooaja esimese võistluspäeva eel avaldasid Monte Carlo ralli korraldajad dokumendi, milles hoiatati kõiki osalejaid, et alates täna hommikust võivad nende sõite (teed) takistada põllumeestest meeleavaldajad.

Valitsuse poliitikaga rahulolematud Prantsusmaa põllumehed on otsustanud vähemalt kahel päeval blokeerida liiklust

Nimelt takistavad täna põllumehed liikumist kiirteel A51, mistõttu oli võistluste juhi kindel soovitus vältida kiirteid kõikidel tiimidel. 

Kiirtee A51 on just see mis ühendab Gapis asuvat võistluskeskust ning Monacot, kus täna õhtul toimub pidulik avatseremoonia ning ralli kaks esimest kiiruskatset. Võistluste juht soovitas kasutada tavamaanteed ning hoiatas samas, et seoses suure liikluskoormusega tekivad seal kindlasti suured ummikud.

Kui protest piirduks ainult A51 kiirteega, siis ei tohiks see ralli toimumist nii suurelt häirida, kuid Prantsusmaa meedia sõnul on oht üleval, et nende andmetel võivad mõned protestijad üritada võistluse toimumist samuti takistada.

Viimase uudisena on teada, et kiirtee A51 on nüüd politsei poolt blokeeritud. Autod pööratakse ümber ja lähevad ümbersõitudele. 

Täna õhtune ajakava (Eesti aja järgi):

Rallistuudio pilt on nähtav kõikidel päevadel ka sport.tv3.ee leheküljel! Hoia pilk peal ka Facebookis Spordiuudiste leheküljel.

Neljapäev, 25. jaanuar

21.30 SS1 Thoard / Saint Geniez / Go3 Sport & TV6

22.55 Rallistuudio / TV6 

23.00 SS2 Bayons / Bréziers / Go3 Sport

WRC

toob sinuni Go3