WRC

toob sinuni Go3

Craig Breen
Craig Breen — FOTO: Kuvatõmmis videost

Eile lõppenud autoralli MM-i selle hooaja teise etapi Rootsis võitsid M-Sport Ford Pumaga kihutavad eestlased Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes edestasid kahte Hyundai pilooti, Craig Breeni 18,7 ja Thierry Neuville 20,0 sekundiga.

Enne Rootsi ralli viimast kiiruskatset, ehk punktikatset sai Breen starti hilinemise eest 10-sekundilise trahvi. Tegemist oli Hyundai tiimibosside “kavalusega”, et Neuville saaks tiimikaaslasest mööda ning ise teise koha punktid. Trikitamine seekord Hyundai tiimil välja aga ei tulnud. Neuville toetus punktikatsel korra lumevalli ning kaotas paar-kolm sekundit, mis said ka katse finišis saatuslikuks, kuna Breen belglase eksimust ei osanud ette näha, siis hea hooga tulnud Iirimaa rallisõitja edestas lõpuks meeskonnakaaslast 1,3 sekundiga ning napsas auga välja teenitud teise koha punktid siiski omale.