Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Tänakul on Hyundais “lõpetamata töö”

Ott Tänak (paremal) ja Martin Järveoja
Ott Tänak (paremal) ja Martin Järveoja — FOTO: Scanpix

Ott Tänak rääkis WRC kodulehele, et tal on veel lõpetamata töö Hyundai tiimis alates 2020. aastast, kui ta toona võistkonnaga liitus.

Eestlane avaldas Hyundais kohe mõju, aidates Korea tiim oma esimesel hooajal tootjate tiitlini. Kuid nüüd tahab ta teha ajalugu ja tulla kahekordseks maailmameistriks koos Hyundaiga.

2019. aastal Toyotaga oma esimese maailmameistritiitli võitnud Tänak ütles: "Tore on tagasi olla. Kuidas see saab olema? - Saame teada."

Pärast seda, kui Tänak viimati i20 N Rally1 Hybridiga sõitis, on meeskonnas toimunud märkimisväärne juhtkonna muudatus, mille pealkirjadeks on meeskonna juht Cyril Abiteboul ja tehniline direktor Francois-Xavier Demaison.

Tänak lisas: „Ettevõte on uue struktuuri ülesehitamiseks ja meistrivõistlustel konkurentsivõimeliseks olemiseks päris palju tööd teinud. Juba eelmisel aastal nägime päris suuri samme uue meeskonnajuhi ja tehnilise direktori ning mõne muuga, nii et plaan on selgelt olemas.

"See on hooaja algus, nii et kõik on saavutatav. Eesmärk on võita kõik, mis võimalik. Kuidas see õnnestuma hakkab? Vaatame läbi hooaja – see on pikk aasta. "On töö, mis pole veel lõpetatud, me võitleme selle nimel." Lõpetas Tänak.

WRC

toob sinuni Go3