WRC

toob teieni VIVATBET

Tänak: ma ei ole nagu Neuville, kes tiimis kohti jagab

tänak ja Neuville

Hyundai rallitiimi põhimehed Ott Tänak ja Thierry Neuville pole kunagi suured sõbrad olnud ja sarkastilisi kommentaare teineteise suunas aeg-ajalt ikka lendab.

Olukord sai jätku enne Kataloonia MM-rallit pressiüritusel, kus Hyundai meeste käest küsiti, kuidas nad suhtuvad Oliver Solbergi minemasaatmisele. 

“Ma ei teadnud sellest üldse mitte midagi. Ma pole nagu mu tiimikaaslane, kes meeskonnas sõitjakohti jagab,” lajatas Tänak, vahendab Dirtfish. “Kuulsin sellest alles Oliveri isa Petteri käest Uus-Meremaa ralli viimasel päeval.” 

Hyundai tiimijuhtide viimase aja otsused aga on selgelt näidanud, kes nende nö. lemmiklaps on ja see pole sõitja, kes MM-i punktitabelis eespool asub. 

Samas sõnas Neuville, et tema kindlasti pole see mister Magic, kes otsustab tiimis, kes jääb ja kes tuleb. “Mina kohe kindlasti selliseid otsuseid mõjutada ei saa ja ma soovin väga, et Ott jääks tiimi.” 

Hyundai tiimiboss Julien Moncet omakorda kinnitas, et mingeid otsuseid, kes tiimi palgatakse veel tehtud pole. “Aga senikaua olen õnnelik, et saan meediale anda tööd ja peamurdmist, et kes võiks tiimiga liituda.” 

 

WRC

toob teieni VIVATBET