Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Tänak lubas endast parima anda, et Rootsi ralli võitu see hooaeg korrata!

Ott Tänak
Ott Tänak — FOTO: Scanpix

Hooaja avavõistlusel Monte Carlos neljanda koha teeninud Hyundai piloot Ott Tänak läheb järgmisel nädalal algavale Rootsi talverallile vastu optimistlikult.

„Rootsi on väga tore ralli, kus peamine on puhas sooritus teha. Teed on lihtsad ja tasased, nii et see ei tekita autodele suuri probleeme ning muudab tippkiiruse saavutamise palju lihtsamaks,“ kommenteeris Ott Tänak Hyundai pressiteate vahendusel.

“Varem on Umeas tore olnud ja ma tahaks taas näha suuri lumevalle ja jäiseid teid. Lumevallid on Rootsis pigem toeks kui riskiks. Enamasti saad neid piiride kompamiseks enda huvides ära kasutada, kuid kui lumevall sind endaga kaasa viib, siis oled liiga palju üle piiri läinud.”

Eestlane saavutas mullu Rootsis etapivõidu ja läheb kõrgeimat kohta püüdma ka see hooaeg.

"Täielikus pimeduses toimuvad kiiruskatsed pakuvad alati omajagu väljakutseid. Sa ei näe eriti palju ning mõnikord näed ainult seda, kuhu tuled näitavad. See tähendab lumel sõites, et võite ootamatult külg ees sõita. Teisest küljest on lumi üsna hea helkur, nii et ma ütleksin, et seal on lihtsam sõita võrreldes selliste mudaste kohtadega nagu Wales."

"Meie eesmärk on teha hea võistlus. Võitsime siin eelmisel aastal ja anname endast parima, et taas eesotsas võidelda,“ lisas Tänak lõpetuseks.

Rootsi ralli toimub 15.-18. veebruaril. Autoralli MM-sarja hooaeg on nähtav Go3 Sport kanalites! Rallistuudio ja loetud kiiruskatsed TV-6 s ning Rallistuudio striim nähtav lisaks Sport.tv3.ee portaalis. Lisaks on kõik olulisemad uudised leitavad Facebooki leheküljel Spordiuudised.

WRC

toob sinuni Go3