WRC

toob teieni VIVATBET

Tänak intervjuus DirtFishile: ma olen nagu Malcolm Wilsoni kasupoeg

2019. aasta autoralli maailmameister Ott Tänak, kes liitus loetud päevad tagasi M-Sport Fordiga, andis DirtFishi ralliportaalile intervjuu.

2019. aasta maailmameister hindab M-Spordi perekondliku õhkkonda ning Malcolm Wilsonit.

Ott on kirjeldanud oma suhteid M-Spordi tegevdirektori Malcolm Wilsoniga – olen nagu ta “kasupoeg”.

Tänaku esimesed sõidud WRC-sarjas olid M-Spordiga – nagu ka tema esimene võit. Kuigi nüüdseks on ta sõitnud kõigis kolmes (hetkel sarjas kaasategevas) meeskonnas (Ford, Toyota ja Hyundai), on M-Sport alati olnud temajaoks kui kodu.

Intervjuus DirtFishile rääkis Tänak oma liitumise põhjustest, muljetest Puma Rally1 autost, kui ka suhetest Malcolm Wilsoniga.

“Ta on väga sportlik mees ja ta mõistab äri väga hästi, nii et ilmselt ta teab, miks ma tagasi olen, ta teab mis on minu kavatsused ja miks ma tagasi tulin,” sõnas Tänak.

„Ma ei tule nalja pärast; tulen spordi pärast, ta mõistab seda väga hästi.”

Tänak sai uuesti Wilsoniga koostööd teha, kui ta esimest korda Puma Rally1-t testimas käis. Otilt küsiti, kas ta on juba saanud proua Wilsoni kokkamist proovida.

“Muidugi, muidugi,” naeratas ta. “Ma olen seal olnud nagu kasupoeg. 

See on perekondlik õhkkond, mis on pärast tormist 2022. aasta Hyundai hooaega kergenduseks, kuid mida teab Tänak oma uuest 2023. aasta tööriistast?

“Nad on teinud nutikaid asju, nagu ma ütlesin, on tempo seal hea. Kindlasti on asju, mida saame parandada ja asju mida saame paremaks ja tugevamaks muuta, nii et me töötame selle kallal kindlasti, ”sõnas Ott.

WRC

toob teieni VIVATBET