WRC

toob teieni VIVATBET

Tänak enne Mehhiko rallit: ma ei usu, et olen nii hea vihma esilekutsuja, et vihma hakkaks sadama seal, kus peaaegu kunagi ei saja

Ott Tänak
Ott Tänak — FOTO: Scanpix

Ott Tänak sõnas enne järgmisel nädalal sõidetavat Mehhiko MM-rallit, et meeskond on teinud auto arendamisel kõvasti tööd, kuid võrdlus Toyota ja Hyundaiga selgub peale esimene kruusaralli lõppu.

“Testisõitudel sain esimest korda Puma Rally1-ga kruusal sõita ja oli äärmiselt tähtis võimalikult palju õppida. Kuna enamik rallisid on kruusal, otsustasime teha Hispaanias kaks testipäeva,” mainis Tänak M-Spordi pressiteate vahendusel.

“Meeskond näeb kõvasti vaeva, et masinat paremaks saada, kuid  peame esmalt kruusal ralli läbima ja vaatama mis seisus oleme”

“Mehhikos on peamiseks väljakutseks kõrguse ja kõrge temperatuuri kooslus. Võistlus toimub merepinnast nii palju kõrgemal ja see paneb auto proovile, kuna võimsus on madalam.”

“Mehhikos on tegelikult lõbusad teed – seal on väga tehnilisi kiiruskatseid, kui ka kiiremaid hüpetega lõike.”

“Kuna oleme MM-sarja liidrid, peame Mehhikos esimesena startima. See oleks alustamiseks hea koht, kui sajaks vihma, kuid ma pole kindel kui hea vihma esilekutsuja ma olen, et vihma hakkaks sadama seal, kus peaaegu kunagi ei saja.”

Mehhiko ralli sõidetakse 16.-19. märtsil. Kokku on kavas 23 kiiruskatset kogupikkusega 321 km. 

Tule ennusta ennusta, kes võidab WRC Mehhiko etapi ja võida Terminali kinkekaart!

WRC

toob teieni VIVATBET