Selle hooaja WRC2-sarja võitja on tuleval aastal Tänaku tiimikaaslane?

Esialgu on Hyundail järgmiseks hooajaks leping sõlmitud WRC1-sarjas kolme sõitjaga.

Leping on sõlmitud belglase Thierry Neuville, eestlase Ott Tänakuga ning osaline leping soomlase Esapekka Lappiga.

Hyundai on jätkuvalt otsimas endale neljandat sõitjat, kes oleks jagamas kas sõiduaega Lappiga või, siis teha terviklikult kaasa järgmine hooaeg, kirjutas ralli.fi

Kuulujutt norralasest Andreas Mikkelsenist on saanud nüüd uue pöörde, sest mees andis sotsiaalmeedias mõista, et tema ja Škoda teed lähevad lahku. Lõpus andis mõista Mikkelsen, et teda ootavad ees uued väljakutsed ning õige pea saab ta nendest juba rääkida.

Sügisel rääkis Mikkelsen Rallit.fi-le, et tema unistuseks on endiselt võistelda autoralli MM-sarja põhiklassis. Samas teatas norralane, et jääb Škoda sõitjaks, kui Rally1 arvestuses uks talle ei avane.

Mikkelsen saavutas Škoda Fabiaga kaks WRC2 klassi meistritiitlit, millest viimane tuli tänavusel hooajal. Lisaks võitis norralane autoralli Euroopa meistritiitli aastal 2021. Tema karikakohvris on ka IRC-sarja meistritiitel, mille ta võitis 2011. aastal – samuti Škodaga.