WRC

toob teieni VIVATBET

Sébastien Ogier: “WRC vajab muutust”

Sebastien Ogier
Sebastien Ogier — FOTO: Scanpix

8-kordne maailmameister Ogier rääkis väga kirglikult autoralli MM-sarjast, et tema silmis oleks vaja läbi mõelda uued asjad ja reeglid.

Ogier rääkis Dirtfishile: ” On väga palju reegleid, mis minu meelest on täiesti arusaamatud.” 

“Ühesõnaga on nagu on, aga Ma arvan et kõik on nüüd üha enam nõustunud, et kogu WRC vajab põhjalikku ümbermõtestamist, sest kõik on hetkel allapoole minemas. Thierry Neuville on öelnud, et WRC ei huvita enam kedagi ja valin igaljuhul  pere enne ralli juba pikka aega, aga ka seetõttu, et MM tiitel ei tähenda minu jaoks enam suurt midagi ja lisaks on veel palju muid põhjuseid.”

FIA on avanud sõitjatega uued arutelukanalid – FIA sõitjate komisjoni asepresident Petter Solberg pidas esmaspäeval Itaalia ralli eel meeskondadega kohtumise.

8-kordne maailmameister osales ise ka koosolekul ning esmaspäevasest koosolekust vaid positiivset tagasisidet. Teda oodatakse ka kolmapäeval toimuvale virtuaalsele kohtumisele WRC promootoritega.

“Peame midagi ette võtma, et seda kõike paremaks muuta, potentsiaali on kõvasti.” lisas Ogier.

“On palju fänne, kes armastavad seda sporti, kuid on väga palju muid aspekte, mis valmistavad inimestes praegu suurt pettumust ja ausalt öeldes veedame nüüd nädalavahetuseti palju aega kohtunike juures rumalate põhjuste pärast, kuid tegelikult oleks vaja pöörata tähelepanu palju olulisematele asjadele.” Lõpetas Ogier.

WRC

toob teieni VIVATBET