toob sinuni Go3

Robert Virves peale Poola rallit: Oleme väga rahul näidatud kiirusega

Robert Virves
Robert Virves — FOTO: André Lavadinho

Poola MM-rallil tuli WRC2 klassis võitjaks soomlane Sami Pajari, kes edestas Oliver Solbergi. Vägeva viimase katsega tõusis poodiumile Robert Virves, kes möödus 19. kiiruskatsega Georg Linnamäest ja Nikolai Grjazinist.

Vaata Linnamäe ja Virvese sõit viimasel kiiruskatsel üle:

Robert Virves peale Poola rallit: "Poola ralli on saanud uskumatu lõpplahenduse. Naaseme koos Aleksiga WRC2 klassi 3nda kohaga!"

"Viimast võistluspäeva alustasime kiiruskatsevõiduga, mille järel möödusime Solbergist ja tõusime tagasi teiseks. Ka päeva teisel katsel suutsime oma edu kasvatada. Eelviimasel saime aga pihta sõidujäljes olnud kivile, mis lõhkus koheselt rehvi ja kaotust kogunes üle minuti ning langesime viiendaks. See oli mõru pill mida alla neelata, kuid seejärel tuli fookus suunata viimasele kiiruskatsele, sest tol hetkel olime poodiumikohast 9,7 sekundi kaugusel. Viimasel katsel oli õnn lõpuks ka meie poolel ja tänu eespool oleva konkurendi rehvipurunemisele ja hästi õnnestunud katsele tõusime tagasi poodiumile ja seda ülinapi, kõigest 0,6 sekundilise eduga!
Oleme väga rahul näidatud kiirusega ja lõpuks õnnestus ka paar katsevõitu võtta, mis olid minu jaoks esimesed WRC2 klassis."

"Suurim tänu kuulub minu toetajatele, kellele see nädalavahetus väga korda läks, RaceSeven.com meeskonnale ja muidugi Aleksile, kelle jaoks tuli WRC2 poodium juba teisel rallil. Aitäh Teile ja juba järgmisel nädalavahetusel oleme taas rajal ning seekord kodusel Rally Estonial!"