Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Richard Millener: 2023. aasta eesmärk on meil ja Tänakul selge – võita sõitjate meistritiitel!

Täna sai selgeks, et 2019. aasta autoralli maailmameister Ott Tänak sõidab tuleval 2023. hooajal M-Sport Fordiga.

M-Spordi tegevdirektor Malcolm Wilson: "See on tohutult põnev M-Sport Fordi jaoks, kuid võib-olla veelgi põnevam kogu WRC fännide jaoks, kuna kõigil kolmel meeskonnal on nüüd üks tippsõitja.

"Olen tema (Tänaku) karjääri jälginud tähelepanelikult alates tema noorematest aegadest ja olen väga uhke, et olen saanud osa tema saavutustest viimasel kümnendil."

„Ta on käinud Dovenbys, et vaadata meie rajatisi ja testida Pumat Greystoke Forestis. Oti esmase tagasiside põhjal võib öelda, et oleme võimelised 2023. aasta maailmameistrivõistlustel võidu eest kihutama."

Tiimipealik Richard Millener rääkis positiivsest mõjust kogu meeskonnale. "Oti nägemine M-Spordi kombinesoonis on oluline hetk kõigile Dovenby Hallis."

“2023. aasta eesmärk on meil ja Otil selge: võita 2023. aasta sõitjate meistritiitel. Selle eesmärgi saavutamiseks on meil vaja teha palju rasket tööd ja kulutada energiat, kuid oleme selleks väljakutseks valmis.

"Oleme 2022. aastal Pumaga palju kogemusi saanud, teame auto tugevaid külgi ja oleme kindlad, et Ott on õige inimene sellega sõitma, et saavutada tulemusi, mida väärime."

WRC

toob sinuni Go3