Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Prantsusmaa ralliportaal: Tänaku kiire lahkumine Soomest ei meeldinud meeskonnale

Ott Tänak
Ott Tänak — FOTO: SCANPIX

Prantsusmaa portaal AutoHebdo kirjutas, et kuna Ott Tänak lahkus pärast Soome MM-rallil katkestamist nii kiiresti koju, siis see tekitas pahameelt M-Sport Fordi meeskonnas.

Möödunud nädalavahetusel toimunud MM-sarja 9. etapil Soomes pidid Ott Tänak ja Martin Järveoja katkestama ralli juba kolmandal kiiruskatsel. 

Richard Millener sõnas WRC ülekandes: ” Algse info põhjal sai auto põhi kivilt löögi ja see põhjustas probleemi, mis sundis peatuma. Tänak andis tiimile teada, et midagi põrkas vastu auto põhja ning võimsus kadus ära autolt.”

Tänak kommenteeris katkestamise tagamaid:

Tänakul algas suvepuhkus natuke varem kui teistel:

Prantsusmaa portaali andmetel ei veetnud 2019. aasta autoralli maailmameister peale katkestamist hoolduspargis kaua aega. "Eestlane ei raatsinud hooldusparki naastes meeskonda ja mehaanikuid tervitama minna", kirjutab portaal.

Portaali väitel ei meeldinud kolm nädalat kodust eemal olnud tiimi mehaanikutel see, kui nad sotsiaalmeediast teada said, et nende sõitja on juba oma elutoas puhkust nautimas, samal ajal, mil Soome ralli esimene täispikk võistluspäev veel läbi polnud.

"Otil on individualisti maine ja see on taas kord kinnitust leidnud. Esimesele väljuvale laevale hüpanud eestlasega ei saanud isegi meeskonna mänedžer Richard Millener rääkida,“ lisab Prantsusmaa portaal.

WRC

toob sinuni Go3