Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Ott Tänakut ja Martin Järveoja Soomes Tamperes toimuval rallil osalemas ei näe

Ott Tänak
Ott Tänak — FOTO: Scanpix

Ralliportaal DirtFish kirjutab, et Pierre-Louis Loubet võtab meeskonnakaaslase Ott Tänaku koha sisse sel nädalavahetusel toimuval HYAcenter Rallyl, mis on järgmise nädala Soome MM-ralli soojendusüritus.

M-Sport oli algselt broneerinud koha 2019. aasta maailmameistrile, kuid nüüd on Tänaku koht antud meeskonnakaaslasele kes saavutas möödunud nädalavahetusel Eestis oma hooaja parima MM-koha.

"Teadsin, et Ott järgmisel nädalal väikest rallit ei tee, arvan, et ta tahab natuke puhkust, nii et nad ütlesid mulle, et võin teda asendada," rääkis Loubet DirtFishile.

„Minu jaoks on see hea võimalus, sest ma vajan kogemusi."

"Seega on hea jätkata. Ma ei tea selle ralli nime, sest sain alles laupäeval teada, et olen seal starti minemas," viskas Loubet natuke lõpetuseks ka nalja.

Tänak ütles, et sel nädalavahetusel lisavõistlust tehes ei saaks ta palju rohkem õppida.

Eestlane mainis DirtFishile: "Ma ütleksin, et oleme hetkel natuke maksimumi peal. Ma lihtsalt tean, et meeskonna poolelt pole midagi uut, seega pole midagi lisada. Ma usun, et rohkem pole võimalik teha, kui me praegu teeme."

"Kindlasti on Soome natuke spetsiifiline, nii et teeme ühepäevase testi, teeme natuke peenhäälestust, aga jah, mitte midagi, mis lisajõudlust tooks."

Tamperes toimuv HYAcenter Rally koosneb kokku kaheksast kiiruskatsest, kus kokku sõidetakse 80 kilomeetrit. Toyota meeskonnast võistlevad sel rallil valitsev maailmameister Kalle Rovanperä ja Elfyn Evans.

WRC

toob sinuni Go3