Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Ott Tänaku Rally Estonia sõidukiiver läheb heategevuslikule oksjonile

tanaku-kiiver

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu korraldab koostöös 2019. aasta autoralli maailmameistri Ott Tänaku ja spordiennustuse portaaliga Betsafe heategevusliku oksjoni. Enampakkumisele tuleb Ott Tänaku Rally Estonia eridisainiga kiiver, mis on peale saanud ka kõikide Rally Estonial osalenud tippsõitjate autogrammid.

"Tänavu täitub meil Betsafe'iga 5 aastat koostööd ning otsustasime, et tavapärase kampaania asemel teeme üheskoos midagi, millest võidavad eelkõige need, kes abikätt väga vajavad ja ootavad. Oleme annetanud minu Rally Estonia sõidukiivri Vähiravifondile Kingitud Elu, kes korraldab heategevusliku oksjoni, mille kogu tulu läheb vähiga võitlevate inimeste abistamiseks," ütles Ott Tänak. 

Vähki diagnoositakse Eestis jätkuvalt palju, mistõttu on paljudel eestimaalastel rääkida mõni lugu, kus üheks peategelaseks on vähk ja sellega kaasnev tohutu võitlus. Moodsad ravimid muutuvad küll järjest efektiivsemaks, kuid paraku ka kallimaks ning seetõttu ei ole abi abivajajatele alati garanteeritud. Haigekassal on oma valemid otsustamaks, milline ravi või ravim riikliku kindlustuskaitse alla mahub, kuid paraku jäävad mitmed uued ravimid soodustuse alt välja.

"Võitlus vähiga on äärmiselt raske, keeruline ja pikaajaline protsess, mis nõuab tohutut pingutust nii patsiendilt kui ka tema lähedastelt. Sealjuures mängib väga olulist rolli ka inimest ümbritsev tugisüsteem. Vähiravifond Kingitud Elu on viimaseks lootuskiireks paljudele neile, keda üldine meditsiinisüsteem enam aidata ei saa. Oma 8 tegevusaasta jooksul on fondist abi saanud üle 1500 Eesti pere, mis näitab, kui oluline ja vajalik on nende tegevus," lisas Tänak.

Vähiravifond Kingitud Elu asutaja ja juhatuse liige Toivo Tänavsuu ütles: "Täname Ott Tänakut ralliradadel närvikõdi, sportliku pinge ja eriliste elamuste pakkumise eest, aga ka eksklusiivse kiivri annetamise eest vähihaigete toetuseks, et neil oleks lootust ja elupäevi. Kui rallis võidab kiireim mees finišis, siis ka vähihaigete jaoks on aeg kriitilise tähtusega. Oksjoniga kingime järgmisele fondi poole abipalves sirutavale Eesti inimesele hindamatut aega oma lähedaste keskel."

Heategevuslik oksjon Ott Tänaku Facebook'i lehel

Heategevuslik oksjon algas 27. juulil 2022 kell 10.00 ja lõpeb 3. augustil 2022 kell 16.00. Oksjon viiakse läbi Ott Tänaku Facebook'i lehel enampakkumise vormis, mis tähendab, et kiivri saab endale kõrgeima pakkumise tegija. Kiivri alghinnaks on 1€.

Kampaaniat toetab Betsafe. 

WRC

toob sinuni Go3