toob sinuni Go3

Ott Tänak õnnitles Georg Linnamäed poodiumi puhul

Ott Tänak
Ott Tänak — FOTO: Red Bull Content Pool

Möödunud nädalavahetusel peeti Portugalis selle hooaja esimene autoralli Euroopa meistrivõistluste etapp, kus poodiumi kolmandale astmele tõusid Georg Linnamäe ja tema kaardilugeja James Morgan.

Hayden Paddoni ja Mads Östbergi järel Fafe ralli kolmandana lõpetanud Linnamäe sai õnnitlused ka 2019. aasta autoralli maailmameistrilt Ott Tänakult.

Ott Tänak: “Õnnitlused kogu RedGrey meeskonnale Fafe ralli edu puhul. Pärast tugevat ja stabiilset sõitu kogu nädalavahetusel teenisid Georg Linnamäe ja James Morgan kolmanda koha!”

Kiituse osaliseks sai ka eelmise aasta juunioride (JWRC) maailmameister Robert Virves. “Samuti suurepärane esitus Robert Virveselt ja Hugo Magalhãesilt, kes võtsid Ford Fiesta Rally2 masinaga kaks kiiruskatse võitu.”

Autoralli Euroopa meistrivõistluste selle hooaja esimese etapi Portugalis võitis Uus-Meremaa rallisõitjat Hayden Paddon, kes edestas teiseks tulnud norrakat Mads Östbergi 10,8 ning parima eestlasena kolmandaks tulnud Georg Linnamäed 27,5 sekundiga.

Suurt ebaõnne pidi tundma enne punktikatset liider olnud soomlane Mikko Heikkilä, kes pidi katsel ratast vahetama ning lõpetas lõpuks ralli 8. kohaga (+2.41,4).

Punktikatse võitis Iirimaa rallisõitja Craig Breen, kes edestas teist aega näidanud Hayden Paddonit 0,6 sekundiga. Head kiirust näitasid viimasel katsel ka eestlased, Georg Linnamäe kaotas Breenile 2,9 sekundiga ja oli kolmas ning Robert Virves oli neljas (+4,2).