Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Ott Tänak: Olen teinud hooaja alguses palju vigu, kuid me teame, et saame olla palju paremad

Ott Tänak
Ott Tänak Rootsi rallil — FOTO: Scanpix

Autoralli maailmameistrivõistluste teine etapp toimus möödunud nädalal Rootsis. Ralli võitis Esapekka Lappi, kelle jaoks see oli karjääri teine MM-etapi võit. Esimese ralli võitis 33-aastane soomlane 2017. aastal Soomes.

Teise koha teenis Rootsi rallil Toyota piloot Elfyn Evans ning kolmandaks tuli esmakordselt poodiumile jõudnud prantslane Adrien Fourmaux (Ford).

 

Reedel sõiduvea tõttu katkestanud Ott Tänak / Martin Järveoja lõpetasid ralli 41. kohaga. Hooaja ainsa talveralli võitnud meeskonnakaaslastest jäid nad maha ligi 50 minutiga. Pühapäeval 6 punkti teeninud eestlased hoiavad MM-arvestuses peale kahte rallit 21 punktiga viiendat kohta. Vaata punktiseisu siit.

“Nädalavahetusel oli keeruline leida seda tempot, mida me tahtnuks, et kiiremad olla. Mu reedene viga oli vihale ajav ja hiljem veel rohkem. Tundsime end reedel autos paremini, kui teed olid libedad, kuid kui pidamine paranes, siis polnud enam nii mugav. Olen teinud hooaja alguses palju vigu, kuid me teame, et saame olla palju paremad. Loodame, et Keenias tuleb meil puhas sõit,” võttis Tänak ralli kokku.

WRC

toob sinuni Go3