Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Ott Tänak ja Martin Järveoja osalevad Delfi Rally Estonial!

Martin Järveoja & Ott Tänak
Martin Järveoja & Ott Tänak — FOTO: Hyundai Motorsport

Sel aastal toimub Delfi Rally Estonia 5.-7. juulini ERC arvestuses. Samuti kinnitati, et stardijoonele asuvad Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes osalevad Hyundai WRC autoga.

„Otile ja Martinile on Eestis võistlemine väga oluline,“ tõdes Rally Estonia direktor Urmo Aava alustuseks, et Eesti parimate rallimeeste starti jõudmine oli asjade loogiline käik. „Tegelikult läks kõik algusest peale head rada pidi. Varakevadel suhtlesime Otiga ning arutasime, kas Rally Estonial startimine tuleks kõne alla. Vahetasime infot ja talle plaan meeldis. Ka Hyundai tiimile tundus see loogiline. Nii mina, Ott kui ka Martin tunnetasime, et Eesti fännide jaoks on see oluline. Eriti nüüd, pärast Sardiinias saavutatud võitu.“

Viimastel aastatel on Rally Estonia kuulunud MM-i kalendrisse, kuid tänavu ollakse osa Euroopa meistrivõistluste (ERC) sarjast. Seekordne ERC ralli on 186 km pikk ja osalejaid on umbes 60. Nemad avavad ka stardirivi. Seejärel saavad rajale Eesti meistrivõistlustel osalevad meeskonnad – selle rivi avavad Tänak ja Järveoja Hyundai WRC autoga.

Loe täpsemalt siit.

WRC

toob sinuni Go3