Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

OTSEÜLEKANNE: Ela kaasa Monte Carlo ralli avatseremooniale

— FOTO: Kuvatõmmis videost

Uus autoralli maailmameistrivõistluste hooaeg on käes ning täna õhtul sõidetakse kaks selle aasta esimest kiiruskatset. Enne kui võistlus saab õieti peale alata, vaata Monte Carlo ralli avatseremoonia ära.

Monte Carlo avatseremoonia algab kell 16.40:

 

Hooaeg algab nagu ikka traditsiooniliselt Monte Carlo ralliga, mis peale kaht aastat on tagasi Gapi piirkonnas. Oma kümnendat Monte Carlo võitu läheb jahtima Sébastien Ogier, kes on just Gapis sündinud ning tunneb sealseid teeolusid ja katseid väga hästi. Oma sõna on aga kindlasti öelda ka kolmel tiitlinõudlejal, Evansil, Neuvillel ja Hyundaiga taasliitunud Ott Tänakul. Neist kolmest on võit ette näidata vaid Neuvillel, sest Evansi ja Tänaku parim antud rallilt on teine koht. Tänakul on eelmisest Hyundaiga koosolemise ajast Monte Carlost eriti kurvad mälestused, kui kõigil kolmel aastal ei jõudnud ta kordagi Monte Carlo finišisse. Kuidas läheb eesti rallipaaril seekord, näeme juba eeloleval nädalavahetusel!

Rallistuudio pilt on nähtav kõikidel päevadel ka sport.tv3.ee leheküljel! Hoia pilk peal ka Facebookis Spordiuudiste leheküljel.

TÄNANE AJAKAVA (Eesti aja järgi):

Neljapäev, 25. jaanuar

21.30 SS1 Thoard / Saint Geniez / Go3 Sport & TV6

22.55 Rallistuudio / TV6

23.00 SS2 Bayons / Bréziers / Go3 Sport

WRC

toob sinuni Go3