Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

Neuville liigub oma karjääri teise Monte Carlo ralli võidu suunas

Thierry Neuville
Thierry Neuville — FOTO: Scanpix

Monte Carlo ralli eelviimase kiiruskatse võitis taas Thierry Neuville, kes edestas Elfyn Evansit vaid 0,2 ning katsel kolmandat aega näidanud Ott Tänakut 2,7 sekundiga.

Potentsiaalne punktiseis eilse eest: 1. Neuville (18 p), 2. Ogier (15 p), 3. Evans (13 p), 4. Tänak (10 p), 5. Fourmaux (8 p), 6. Mikkelsen (6 p), 7. Katsuta (4 p), 8. Gryazin (3 p), 9. Lopez (2 p), 10. Rossel (1 p). Loe uue punktisüsteemi kohta täpsemalt siit.

Tänase kolme kiiruskatse kokkuvõttes saavad seitse parimat samuti punkte (vastavalt 7-6-5-4-3-2-1). Lisaks on punktikatsel "laual" veel punkte nagu eelmisel hooajal (5-4-3-2-1). Natuke võtab uue punktisüsteemiga harjumine aega, kuid küll peale seda etappi saab see kõigile selgemaks. Vaata rallit (Go3 Sport) või Rallistuudiot (TV6 & sport.tv3.ee) ning saad ennast täpsemalt uue süsteemiga kursis hoida. 

Viimast võistluspäeva eraldi juhib tänu uuele süsteemile Thierry Neuville, kes on ka ralli üldliider. Tänase võistluspäeva teine koht kuuluks hetkel Elfyn Evansile, kes möödus 16. kiiruskatsega nii Ogierist, kui ka Tänakust. 

16. kiiruskatse ajad:

— FOTO: ewrc

 

Paremusjärjestus peale 16. kiiruskatset:

— FOTO: ewrc

 

Ainult pühapäevase võistluspäeva paremusjärjestus:

— FOTO: ewrc

WRC

toob sinuni Go3