Reklaam sulgub sekundi pärast

WRC

toob sinuni Go3

WRC ENNUSTUSMÄNG |Kes võidab WRC Monte Carlo etapi? Vasta ja võida!

ennustusmäng
WRC ennustusmäng Monte Carlo — FOTO: Sport.tv3.ee


Mäng on lõppenud! Palju õnne Aare Maasik ja Rander Mets!

Tere tulemast, alustame taas WRC ennustusmängudega! Sul on põnev võimalus näidata oma rallispordi teadmisi ja ennustamisoskusi, kui maailma parimad rallimehed võtavad mõõtu ühel hooaja esimesel etapil.

Monte Carlo ralli on tuntud oma keeruliste ja mitmekülgsete tingimuste poolest, pakkudes sõitjatele väljakutset nii lumistel mägedel kui ka libedatel asfaltteedel.
Sel aastal on ootused eriti kõrged, sest me näeme, kuidas tipptiimid ja sõitjad võistlevad uute autode ja strateegiatega. Kõigi silmad on suunatud legendidele nagu Sebastien Ogier, Thierry Neuville ja Ott Tänak, kes kõik soovivad alustada hooaega võiduga. Nii, et käik sisse ja alustame!

Ennustada saab kuni 27.01.2024 südaööni!

Mängu üllatusauhinnad kahele panevad välja TV6 ja Sport.tv3.ee!

Et ennustamine täppi läheks, siis Monte Carlo MM-i ajakava leiad siit!

WRC ennustusmängu küsimus:

WRC ENNUSTUSMÄNGUS OSALEMISE TINGIMUSED:

1.Mängu korraldaja on All Media Eesti AS (registrikood 10014747, aadress Peterburi tee 81 Tallinn 13816). Privaatsuspõhimõtted leiad SIIT

2. Auhinnaks 2 x TV6 ja Sport.tv3.ee portaali poolt kingitus, mille paneb välja All Media Eesti AS.

3. Mäng toimub ajavahemikus 25.01.2024 kuni 27.01.2024

4. Loosimises osalevad kõik, kes vastavad õigesti mängus esitatud küsimustele, on privaatsus tingimustega nõustunud ning kelle vanus on rohkem, kui 18. eluaastat.

5. Mängus saab registreerimiseks kasutada ühte emaili vaid ühe korra.

6. Mängu korraldajal on õigus auhinna üleandmise eesmärgil edastada võitjate andmed auhinna välja pannud partneritele. Kui mängus osaleja on andnud nõusoleku, siis on mängu korraldajal õigus edastada mängus osaleja andmed vastavale partnerile uudiskirja, pakkumiste ja uudiste saatmise eesmärgil.

7. Mängus osalejate andmed säilitatakse 2 kuud, välja arvatud juhul, kui nad on andnud nõusoleku uudiskirja saamiseks. Uudiskirja saajate andmed säilitatakse kuni uudiskirja nõusoleku tagasivõtmiseks.

8. Võitjad kuulutatakse välja siin auhinnamängu lehel auhinnamängu lehel 29.01.24

Kõigi võitjatega võetakse ühendust emaili teel 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku võidu kättesaamises. Juhul, kui võitja ei ole vastanud 3 tööpäeva jooksul arvates võitjaga ühenduse võtmisest, kaotab ta õiguse auhinnale ning korraldajal on õigus loosida uus võitja.

9. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas.

10. Mänguga seotud lisainformatsiooni saab pöördudes e-postiaadressil [email protected]

11. Kõik pretensioonid seoses mängu korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult e-postiaadressil [email protected]

WRC

toob sinuni Go3