WRC

toob teieni VIVATBET

Millener: Soovin kasutada võimalust ja tänada isiklikult kõiki Eesti fänne, et toetasite meie meeskonda sel keerulisel nädalavahetusel

Richard Millener
Richard Millener — FOTO: Karli Saul

Eelmise nädala Rally Estonia ei läinud M-Sport Fordi jaoks nii nagu loodetud, kuid tiimipealik Richard Millener lahkus Tartust järgmise nädala Soome rallile siiski positiivses meeleolus.

Ott Tänaku M-Sport Fordi mootorivahetus enne kui Rally Estonia korralikult alatagi jõudis, röövis Briti tiimilt lootuse hooaja teise võidu pärast heidelda. Kuid eestlaste meeskonnakaaslane Pierre Louis-Loubet pakkus rohkelt rõõmu punktikatsel, kui sõiduga röövis viimasel kiiruskatsel Toyota piloodi Takamoto Katsuta eest kuuenda koha, kirjutab wrc.com.

Enne järgmist etappi, Soome MM-rallit võttis Millener aega, et tänada Eesti fänne toetuse eest Ott Tänakule, Martin Järveojale ja kogu meeskonnale sel keerulisel rallil.

Millener ütles: “Tahaksin kasutada juhust ja tänada isiklikult kõiki Eesti fänne Oti (Tänak), Martini (Järveoja) ja meeskonna toetamise eest sel keerulisel nädalavahetusel.”

“Rally Estonia on tõesti fantastiline ja tõeliselt üks mu aasta lemmikuid, nii kirglikud ja teadlikud fännid koos nii fantastilise etapiga.”

“Muidugi olime kõik väga pettunud. Nädalavahetuse alustamine viieminutilise karistusega oli katastroof, kuid nädalavahetusest tuleb näha ka positiivseid külgi. Oti tempo ja pühendumus reedel oli fantastiline ning näha teda pooleteise päevaga tagasi esikümnesse jõudmas oli uskumatult muljetavaldav.”

“Edaspidi on veel muudatusi, mille nimel peame töötama, kuid loodan, et näidatud kiirus võib meid Soomes aidata.”

“Pierre-Louisi jaoks oli see täpselt selline tulemus, mida ta vajas, tema võimete ja kiiruse näitamine ning kuuenda koha võitmine viimasel kiiruskatsel oli kirsiks tema nädalavahetuse tordil.”

WRC

toob teieni VIVATBET