WRC

toob teieni VIVATBET

Korraldajad andsid teada, kuidas kavatsetakse Horvaatia rallil Breeni mälestada

Autonumbrid selle hooaja Horvaatia rallil on pühendusega
Autonumbrid selle hooaja Horvaatia rallil on pühendusega — FOTO: Pepi Lauda

Horvaatia MM-ralli korraldajad andsid teada, kuidas kavatsevad avaldada austust eelmisel neljapäeval traagilises õnnetuses elu kaotanud Craig Breenile.

Hyundai Motosport otsustas pärast põhjaliku kaalumist, et võistlevad siiski Horvaatia rallil kahe autoga (Thierry Neuville’i ja Esapekka Lappi). Hyundai võistlusmasinad on sel rallil erilise kujundusega, austuseks varalahkunud meeskonnakaaslasele.

Craig Breeni mälestuseks erikujunduses Hyundai
Craig Breeni mälestuseks erikujunduses Hyundai — FOTO: Rallyssimo

Oma panuse annavad Breeni meelespidamiseks ka ralli korraldajad: Kõik võistlevad masinad kannavad austuse märgiks oma auto uksepaneelil musta kleebist ning toimuma saavad mitmed leinaseisakud.

Autonumbrid selle hooaja Horvaatia rallil on pühendusega
Autonumbrid selle hooaja Horvaatia rallil on pühendusega — FOTO: Pepi Lauda

 

Autoralli MM-sarja meeskonnad, ekipaažid, korraldajad, ametnikud ja meedia –, kes soovivad austust avaldada, palutakse neljapäeva pärastlõunal kell 16.30 Zagrebi hoolduspargis asuva suure ekraani äärde koguneda leinaseisakuks ning ühispildiks, kirjutab DirtFish.

Lisaks toimub vaikuseminut stardipoodiumil. Suurel ekraanil kantakse üle meenutusvideot, sellel hetkel kui Breen oleks pidanud oma Hyundaiga üle stardiplatvormi sõitma.

Samuti toimub pühapäeval ralli lõpus poodiumil otseülekande ajal leinaseisak.

WRC

toob teieni VIVATBET