WRC

toob teieni VIVATBET

Hyundai võistleb Horvaatia rallil: meeskond osaleb Craig Breeni auks

Horvaatia ralli logo
Horvaatia ralli logo — FOTO: Kuvatõmmis videost

Hyundai Motorsport kinnitas, et võistlevad hooaja neljandal etapil Horvaatia MM-rallil kahe autoga.

Osalemisotsuseni jõuti pärast hoolikat kaalumist, mis hõlmas arutelusid Craigi perekonna, tema kaardilugeja ning Hyundai Motorspordi meeskonna ja meeskonnaliikmetega, kirjutab motosport.hyundai.com.

Tema perekond ja James kinnitasid, et nende soov oli, et meeskond võistleks Horvaatias Craigi auks.

Hyundai tiimipealik ütles: „Pärast hoolikat kaalumist otsustasime osaleda Horvaatia rallil. Teeme seda Craigi mälestuseks, austamaks teda, tema kirge ralli vastu ja tema võistlusvaimu.”

“Osaleme rallil kahe autoga ning austuse märgiks kolmandat autot starti ei pane. Mõlemad autod sõidavad Craigi, tema pere, sõprade ja fännide jaoks spetsiaalselt kujundatud masinatega. Kõigiga rääkides on selge, et parim viis Craigi pärandit austada oli mitte oma osavõttu tagasi võtta, seega osaleme, pidades silmas oma kaotatud meeskonnakaaslast ja sõpra.”

“Võistleme Horvaatia rallil eelkõige Craigi ja tema uskumatu talendi austamise nimel. Craig oli uhke iirlane ja kirglik Iiri rallikogukonna esindaja, nii et kujundus esindab tema mälestuseks Iiri lipu värve.”

Horvaatia rallil osalevad Hyundai eest Thierry Neuville ja tema kaardilugeja Martijn Wydaeghe ning Esapekka Lappi ja Janne Ferm.

WRC

toob teieni VIVATBET