Viimsi/Tallinna Ülikool ja Barrus/Võru VK püüavad esimest võitu

BARRUS/Võru Võrkpalliklubi
BARRUS/Võru Võrkpalliklubi — FOTO: Võrumaa spordiliit

Naiste Meistriliiga jätkub laupäeval ühe ja pühapäeval samuti ühe mänguga. Laupäeval kohtuvad omavahel seni võiduta võistkonnad. 

Naiste Meistriliigat kahe kaotusega alustanud Viimsi/Tallinna Ülikool ja Barrus/Võru Võrkpalliklubi kohtuvad laupäeval omavahel, kui Tallinna Ülikooli spordisaalis toimuv vastasseis saab alguse kell 16. Turniiritabeli seitsmenda ja kaheksanda võistkonna vastasseisust on oodata tasavägist mängu, kuna mõlemad naiskonnad on seni võitnud vaid ühe geimi.

Pühapäeval kell 17 mängivad Tartu Ülikooli spordihoones turniiritabelis teisel kohal paiknev TBD Pharmatech/Kastre ja kolm kohta madalamal asuv Viljandi Metall. Kui Tartu naiskond on kolmest mängust võitnud kaks, siis Viljandi esindus on võitnud ainsa toimunud mängu.

Üleeile Võrus toimunud mängus kaotas koduvõistkond Barrus/Võru Võrkpalliklubi 0:3 (16:25, 20:25, 23:25) tulemusega TBD Pharmatech/Kastrele. Haide Haring tõi võõrustajatele 12 ja Elina Lebedeva külalistele 20 punkti. Võrulannad jäid hätta rünnakute lahendamisega, lüües punktiks vaid 19% rünnakutest. Võitjate rünnakuefektiivsus oli 44%.

 

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN