Video: Sidemängija Karolina Kibbermann jagas mängujärgseid muljeid: märksõnadeks eneseusk, adrenaliin, taastumine ja pisarad

Karolina Kibbermann
Karolina Kibbermann — FOTO: Kuvatõmmis videost

Eesti rahvusnaiskonna EMi eelviimane kohtumine eile Slovakkiaga kujunes tasavägiseks närvide mänguks, kust väljus 3:1 (24:26, 26:24, 25:9, 25:18) võiduga Slovakkia. Loe pikemalt siit.

Sidemängija Karolina Kibbermann jagas mängujärgseid muljeid, märksõnadeks eneseusk, adrenaliin, taastumine ja pisarad.

 

Eile väärtuslikke mänguminuteid teeninud Salme Adeele Hollas pidi tõdema, et Slovakkia oli täna parem, aga Eesti usub ja võitleb edasi. “Vastased mängisid täna hästi ja meie enda kohta pigem kahvatult. Esimeses geimis õnnestus meil raskest seisust tagasi mängu võidelda, sest kõik – nii platsil kui selle kõrval – uskusid. Teise geimi lõpp kaldus Slovakkiale, sest nad olid tol hetkel ja edaspidi emotsionaalselt tugevamad. Õnneks on homme uus päev ja uus võimalus võitu ning edasipääsu püüda.”

“Olin valmis, et pean ehk platsile minema ja närveerimist polnud. Sain ka paari päeva eest veidi mänguaega ja jalg all ei värisenud. Olen isegi veidi üllatunud, et turniirile eelnenud sõprusmängudes oli värin oluliselt suurem kui siin EMil. Palju aitab ka rahva toetus saalis, kodus on väga äge mängida. See tekitab tunde, et tahaks sellises atmosfääris rohkem võistelda,” lisas nooruke Hollas.