Reklaam sulgub sekundi pärast

Valeri Maksimovi mälestusturniiril selgusid poolfinalistid

Annemar Neiland ja Merike Errit Jazz Pesulad Cupil Tartus
Annemar Neiland ja Merike Errit Jazz Pesulad Cupil Tartus — FOTO: Gertrud Alatare/volley.ee

Kiirkasiino rannavolle suvetuuri kolmandal etapil, Valeri Maksimovi mälestusturniiril Jõekääru Rannakeskuses jõudsid poolfinaalidesse Urmas Piik ja Dmitri Korotkov, Karl Jaani ja Timo Lõhmus, Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius, Arnis Reliņš ja Kristaps Punculis ning Annemar Neiland ja Merike Errit, Maret Kuuse ja Laura-Liisa Maiste, Marta Nelis ja Gerli Enula ning Gerli Gull ja Mari Loorman.

Meeste turniiri alustasid kahe võidu ehk alagrupi esikohaga ning otsepääsuga veerandfinaali Urmas Piik – Dmitri Korotkov, lätlased Arnis Reliņš – Kristaps Punculis, Kaur Erik Kais – Rasmus Meius ja Sander Talistu – Siim Rantanen. Kaheksandikfinaali kaudu jõudsid kaheksa parima sekka ka Leedu paar Emilis Bartkus – Laurynas Galdikas, Karl Jaani – Timo Lõhmus, Mihkel Nuut – Karl Maidle ja kogenud Kaarel Kais – Argo Arak.

Pühapäevasesse poolfinaali jõudsid veerandfinaalis tasavägise mängu Bartkuse ja Galdikase vastu skooriga 2:1 (22:24, 21:17, 15:11) enda kasuks kallutanud Piik ja Korotkov, Talistu ja Rantaneni 2:0 (21:17, 21:14) alistanud Jaani ja Lõhmus, Nuudi ja Maidle samuti 2:0 (21:16, 21:11) alistanud Kais ja Meius ning Kaisi ja Araku 2:1 (17:21, 21:18, 15:9) alistanud Reliņš ja Punculis.

Meeste poolfinaalides lähevad kokku Piik – Korotkov ja Jaani – Lõhmus ning Kais – Meius ja Reliņš – Punculis.

Vaata kõiki meeste tulemusi.

Kiirkasiino rannavolle suvetuuri kolmandal etapil teenisid alagrupi võiduga koha veerandfinaalis Nelis – Enula, Gull – Loorman, Marily Lass – Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson – Liisa Põldma. Kaheksandikfinaali kaudu jõudsid veerandfinaali ka Gerli Toomela – Silja Ostrov, Neiland – Errit, Kuuse – Maiste ning Merilyn Jōearu – Olga Bõstrova.

Esimeses veerandfinaalis läksid vastamisi paarid Nelis – Enula ning Toomela – Ostrov, tulemusega 2:0 (21:8, 21:19) võitsid mängu Nelis ja Enula. Poolfinaali jõudsid ka Neiland – Errit, kes alistasid veerandfinaalis 2:1 (21:19, 19:21, 15:8) Lassi ja Kattai. Veerandfinaalist jõudsid edasi ka Kuuse – Maiste ja Gull Loorman, kes võitsid vastavalt 2:1 (21:18, 12:21, 15:7) Jürgenson – Põldmad ja 2:1 (21:12, 16:21, 15:6) Jõearu – Bõstrovat.

Poolfinaalides kohtuvad Nelis – Enula ja Neiland – Errit ning Kuuse – Maiste ja Gull – Loorman.

Vaata kõiki naiste tulemusi.

Pühapäevane mängupäev algab kell 10 naiste poolfinaalidega.