Väätsal algas noorte karikavõistluste viimane etapp

U18 tütarlaste Väätsa etapi parimad
U18 tütarlaste Väätsa etapi parimad — FOTO: Volley.ee

Neljapäeval sai Väätsal alguse noorte rannavõrkpalli karikavõistluste kuues ehk viimane etapp, kui avapäeval võistlesid kuni 18-aastased noored. Reedel oli võistlustules U16 vanuseklass.

U18 vanuseklassi poeglaste turniiri valitsesid Georgi Sitnikov ja Artur Tšuhnenkov, kes võtsid hooaja kolmanda etapivõidu. Neljandal etapil võidutsenud Robin Rohula ja Marten Leosk tulid teiseks ning eelmise etapi parimad Paul Mihkel Maasalu ja Sten-Markus Taasväli kolmandaks. Üldkokkuvõttes võtsid esikoha Sitnikov ja Tšuhnenkov. Teise koha saavutasid Rohula ja Leosk ning kolmanda Kristofer Rand ja Kristofer Arula.

Kuni 18-aastaste tütarlaste turniiril tegid seekord puhta töö Marta-Mia Ploomipuu ja Hannemai Hanimägi, kes võtsid esikoha ka esimesel ja teisel etapil. Teise kohaga järgnesid Susanna Elisabeth Rikand ja Keira Lukas ning kolmanda kohaga üldliidrid Kaisa Rei ja Emma Vilberg. Sarja kokkuvõttes olid karikavõistluste edukaimad Rei ja Vilberg. Rikand ja Lukas teenisid teise ning Kirke Lukas ja Emma Lust kolmanda koha.

Tänavusel hooajal U16 vanuseklassis juba neli esikohta saavutanud Patrik Parijõgi ja Armin Kender panid karikavõistlustele kuldse punkti, saavutades viienda etapivõidu. Anton Aavik ja Tanawin Boonrayna teenisid hõbe- ning Andri Koitla ja Maksim Povjakel pronksmedali. Neljandaks tulid Mattias Meresaar ja Johannes Lokko. Sarja kokkuvõttes olid parimad Parijõgi ja Kender. Kaur Koitla ja Daniil Verhogljad hõivasid teise ning Andri Koitla ja Maksim Povjakel kolmanda koha.

U16 tütarlaste arvestuses näitasid parimat mängu Marta-Mia Ploomipuu ja Hannemai Hanimägi, kellele see oli U16 vanuseklassis tänavu kolmandaks etapivõiduks. Brita Männilaan ja Emma Lust tõusid poodiumi teisele ning karikasarja üldvõitjad Keira Lukas ja Sandra Lepp kolmandale astmele. Karikavõidu võtsid Lukas ja Lepp. Teise koha saavutasid Susanna Elisabeth Rikand ja Karolin Raudla ning kolmanda Marleen Ojasoo ja Annabel Päästel.

Laupäeval võistlevad kuni 14-aastased noored, pühapäeval tõmbavad karikavõistlustele joone alla kuni 12-aastased noored.

Paremusjärjestused:

U16 tütarlaste Väätsa etapp
1.Marta-Mia Ploomipuu, Hannemai Hanimägi
2.Brita Männilaan, Emma Lust
3.Keira Lukas, Sandra Lepp
4.Aurelija Kotane, Katrina Leibovica

U16 tütarlaste karikavõistluste esikolmik
1. Keira Lukas, Sandra Lepp
2. Susanna Elizabeth Rikand, Karolin Raudla
3. Marleen Ojasoo, Annabel Päästel

U16 poeglaste Väätsa etapp
1.Patrik Parijõgi, Armin Kender
2. Anton Aavik, Tanawin Boonrayna
3. Andri Koitla, Maksim Povjakel
4. Mattias Meresaar, Johhannes Lokko

U16 poeglaste karikavõistluste esikolmik
1.Patrik Parijõgi, Armin Kender
2.Kaur Koitla, Daniil Verhogljad
3.Andri Koitla, Maksim Povjakel

U18 tütarlaste Väätsa etapp
1.Marta-Mia Ploomipuu, Hannemai Hanimägi
2.Susanna Elizabeth Rikand, Keira Liina Lukas
3.Kaisa Rei, Emma Vilberg

U18 tütarlaste karikavõistluste esikolmik
1.Kaisa Rei, Emma Vilberg
2.Susanna Elizabeth Rikand, Keira Liina Lukas
3.Kirke Lukas, Emma Lust

U18 poeglaste Väätsa etapp
1.Georgi Sitnikov, Artur Tšuhnenkov
2.Robin Rohula, Marten Leosk
3.Paul Mihkel Maasalu, Sten-Markus Taasväli

U18 poeglaste karikavõistluste esikolmik
1.Georgi Sitnikov, Artur Tšuhnenkov
2.Robin Rohula, Marten Leosk
3.Kristofer Rand, Kristofer Arula