Reklaam sulgub sekundi pärast

Üprus ja Kurik murdsid U18 rannavõrkpalli EMil alagrupist edasi, Põldma ja Põldma jäid põhiturniiril võiduta

Anni ja Liisa Põldma, Joosep Kurik ja Joonah Marten Üprus Madridis U18 rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel.
Anni ja Liisa Põldma, Joosep Kurik ja Joonah Marten Üprus Madridis U18 rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel — FOTO: Volley.ee

Joonah Marten Üprus ja Joosep Kurik teenisid U18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel Hispaanias Madridis alagrupis kolmanda koha ning jätkavad laupäeval turniiri play-offis, Anni Põldma ja Liisa Põldma kolme põhiturniiri mängu järel võiduarvet ei avanud ning edasi ei pääsenud.

Eesti noormehed läbisid põhiturniiri ühe võidu ja kahe kaotusega – laupäeval võistlesid Üprus ja Kurik Taanist pärit G-alagrupi võitjate Villads Flügge Napieri ja Andreas Sejer Kofod Brinckiga, kellele kaotati 0:2 (15:21, 19:21), reedel võeti võistluse esimene võit, kui 2:1 (21:14, 17:21, 15:12) alistati serblased Aleksa Sipetic ja Marko Skuletic ning 1:2 (15:21, 21:13, 12:15) jäädi alla Küprose paarile Anninos-Alexios Chrysostomoule ja Savvas Christoule.

24 parema paari hulka jõudnud Üprus ja Kurik alustavad sõelmängudega laupäeval Eesti aja järgi kell 11.50, vastaseks 4. väljakul Norra esindus Tobias Kawika Kauffman Pedersen ja Conrad Åserud Spidsø.

Vaata kõiki noormeeste tulemusi.

Anni ja Liisa Põldma vajasid A-alagrupist edasi pääsemiseks reedel hädasti võitu, sest neljapäeval kaotati esimene kohtumine. See paraku Eesti neidudel ei õnnestunud – alagrupi viimases matšis tunnistati türklannade Ceylin Sayari ja Su Simdimi 2:0 (12:21, 19:21) paremust, enne seda kaotati 0:2 (12:21, 10:21) tugevatele hispaanlannadele Sofía Izuzquiza Corullale ja Marta Carro Márquez de Acuñale. Neljapäeval jäädi 0:2 (12:21, 18:21) alla Norra duole Sofia Melina Molile ja Tale Adine Fosselile ning kolme kaotusega lõpetati alagrupiturniir viimasel kohal.

Alagrupi neljandast kohast hoolimata jätkub õdede Põldmade turniir laupäeval, kui viimases mängus on võimalik püüda 25. kohta. Eestlannade vastane ja mängu aeg on selgumisel.

Vaata kõiki neidude tulemusi.