Reklaam sulgub sekundi pärast

U20 vanuseklassi neiud selgitavad nädalavahetusel EVF karikavõitja

Rae Spordikool
Rae Spordikool — FOTO: volley.ee

Eeloleval nädalavahetusel selgub kuni 20-aastaste neidude EVF karikavõitja, kui I finaalturniiril võtavad üksteiselt mõõtu kuus võistkonda.

Medalite eest hakkavad heitlema: Rae Spordikool, Olerex Tartu I, Selver Tallinn Spordikool I, Viljandi Spordikool/VilVol, Rakvere Spordikool ja Võrkpalliklubi Täht Tallinn. 

Kolm päeva kestval turniiril saavad osalejad võitu püüda viies kohtumises, kui reedel ja laupäeval peavad kõik võistkonnad kaks ning pühapäeval ühe vastasseisu. Kokku on turniiri jooksul kavas 15 mängu. Reedel ja laupäeval mängitakse Kindluse spordihoones, pühapäevased kohtumised toimuvad Jüri Spordihoones.

Paremusjärjestuse moodustamisel arvestatakse esmalt võite, seejärel kogutud punkte. 3:1 ja 3:0 võit annavad kolm ning 3:2 võit kaks punkti. 2:3 kaotus lisab tabelisse ühe punkti. 1:3 ja 0:3 kaotus punktilisa ei anna. Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN.

Käimasoleval hooajal on U20 vanuseklassi neiud korra omavahel kohtunud, kui oktoobri alguses peetud Eesti karikavõistlustel võitis kuldmedali Rae Spordikool. Olerex Tartu I saavutas hõbe- ja Selver Tallinn Spordikool I pronksmedali.