U18 rannavõrkpalli EMil jäi Üpruse ja Kuriku laeks kaheksandikfinaal

Anni ja Liisa Põldma ning Joonah Marten Üprus ja Joosep Kurik treenerite Argo Araku ja Kristjan Kurikuga U18 rannavõrkpalli EMil Madridis.
Anni ja Liisa Põldma ning Joonah Marten Üprus ja Joosep Kurik treenerite Argo Araku ja Kristjan Kurikuga U18 rannavõrkpalli EMil Madridis. — FOTO: Volley.ee

Joonah Marten Üpruse ja Joosep Kuriku jaoks lõppesid U18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistluste play-offid Hispaanias Madridis kindla kaotusega kaheksandikfinaalis, Anni ja Liisa Põldma lõpetasid turniiri võidu ja 25. kohaga.

Ühe võidu ja kahe kaotusega alagrupist edasi pääsenud Üprus ja Kurik lülitasid laupäeval 24 parema seas 2:0 (21:17, 21:12) võiduga konkurentsist Norra noormehed Tobias Kawika Kauffman Pederseni ja Conrad Åserud Spidsø. Kaheksandikfinaalis tuli eestlastele vastu Ungari paar Bence Tari ja Ákos Veress, kes panid 2:0 (21:9, 21:14) võiduga paremuse selgelt maksma ning jätsid Eesti paari EMil esikaheksast välja.

Üprus ja Kurik peavad turniiri viimase kohtumise pühapäeval, mil selgub eestlaste lõppkoht omaealiste EMil. Eesti aja järgi kell 15 algavas matšis Šveitsi duo Andrin Kolbi ja Julian Friedli vastu on Eesti esindusel võimalik püüda 9. kohta.

Vaata kõiki noormeeste tulemusi ja ajakava.

Neidude turniiril esindasid Eestit õed Anni ja Liisa Põldma, kes põhiturniiril ainsatki võitu ei tunnistanud ja play-offi ei pääsenud. Laupäeval olid eestlannad viimast korda võistlustules, kui 2:1 (21:19, 11:21, 15:8) võiduga Serbia eakaaslaste Milica Balaci ja Jovana Micevici üle lõpetati turniir 25. kohal.

Vaata kõiki neidude tulemusi.