Tugeva võitluse andnud Eesti meeste võrkpallikoondis pidi tunnistama Itaalia paremust

Eesti meeste võrkpallikoondis
Eesti meeste võrkpallikoondis — FOTO: Cev.eu

Täna toimus Eesti meeste võrkpallikoondise teine kohtumine EM-il kui mängiti tiitlikaitsja Itaalia vastu. Valitsev Euroopa ja maailmameister võitis kohtumise 3:0(25:17, 25:22, 25:19).

Alagrupi esimeses kohtumises pidi Eesti tunnistama Saksamaa paremust eile ning täna kohtuti juba suure Itaaliaga. Kõige lähemal oli Eesti geimi võidust teises geimis, kui juhiti 17-14, aga siis oli seis järsku meie poolt vaadates 18-22.

Järgmisena kohtub Eesti pühapäeval Šveitsiga. Šveits pidi alagrupi esimeses kohtumises tunnistama Serbia 0:3 paremust ning reedel kohtutakse alagrupi teises mängus Saksamaaga, seega on Eestil üks vaba päev rohkem. Lisaks, Itaaliale, Saksamaale, Šveitsile ja Serbiale on Eesti alagrupis veel Belgia.