Teppan ja Raadik vedasid Pärnu Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaali

Pärnu VK mängijad
Pärnu VK mängijad — FOTO: Pärnu VK/Aivar Kütt

Eile selgus Aadu Luukase karikavõistluste viimane poolfinalist, kui Pärnu Võrkpalliklubi alistas veerandfinaali kordusmängus 3:0 (25/19 25/20 25/20) esiliigaklubi Tallinna Ülikooli. 

Avamängus sai Pärnu meeskond raske 3:2 võidu ja pääses seega kahe mängu kokkuvõttes poolfinaali, kus ootab ees tiitlikaitsja Tartu Bigbank. Teises poolfinaalis lähevad avastamisi Selver/TalTech ja Võru Barrus Võrkpalliklubi.

Eile vedasid Pärnu rünnakuid taas Renee Teppan ja Andrus Raadik, kes mõlemad panustasid 15 punkti (+9 ja +11), 8 punkti (+5) lisas Toms Švans. Tallinna Ülikooli resultatiivseim oli 14 punktiga (+6) Mihkel Nuut, 10 silma (-1) lisas Sander Steinberg.

Võitjate vastuvõtt oli 49%, kaotajatel 48%, rünnakuid lahendas Pärnu 42% ja Tallinna Ülikool 43%, blokist teenis Pärnu 12 ja Tallinna Ülikool 4 punkti, servil lõid võitjad 7 ja kaotajad 3 punkti.

Karikavõistlustel mängitakse kõigis paarides kuni finaalini kahemängulised seeriad. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Naiste ja meeste finaalid mängitakse 16. detsembril Pärnus.

Vaata ajakava ja tulemusi.