Teise järjestikuse kaotuse saanud TalTech/Tradehouse langes teiseks

taltech-naised1

Optibet naiste Balti võrkpalliliigas vahetus tabelijuht, kuid TalTech/Tradehouse langes esikohalt teiseks. Sarnaselt eilsele jõudis Eesti võistkondadest võiduni vaid Tartu Ülikool/Bigbank.

Leedu miniturnee Kaunas VDU vastu lõpetanud TalTech/Tradehouse jäi nädalavahetusel punktita, kui täna tunnistati tiitlikaitsja 3:0 (25:15, 25:21, 25:21) paremust. Kaotajate poolel kogus Maren Mõrd 11, Vilte Bogdanovic tõi võitjatele 13 punkti, vahendab volley.ee

40 punkti kogunud TalTech langes tänase kaotusega esikohalt teiseks, Kaunas hoiab 36 punktiga neljandat kohta.

Leedulannade kindla paremusega lõppes ka teine Leedu-Eesti vastasseis, milles tabelijuhiks tõusnud Jonavos Aušrine mängis 3:0 (25:15, 25:9, 25:16) tulemusega üle Audentese SG/Noortekoondise. Rünnakul 35-protsendilise efektiivsusega tegutsenud Carmel Vares tõi Eesti võistkonna resultatiivseimana 12 punkti.

Põhiturniiri võidule lähedale jõudnud Aušrinel on parimana koos 41 punkti, 12 punkti teeninud Audentese SG/Noortekoondis jätkab kaheksandana.

Tartu Ülikool/Bigbank pidi võiduks pingutama maksimaalsed viis geimi, olles kodupubliku abiga 3:2 (25:23, 25:16, 18:25, 19:25, 15:9) parem SUFA klubs/DU võistkonnast. Enda hooaja punktirekordi püstitanud Laura-Liisa Maiste panustas võitu 27 ja Annabel Huik 25 punkti.

Koha võrra kuuendaks tõusnud Tartu Ülikool/Bigbank on noppinud 19 ja üheksandana jätkav SUFA klubs/DU 11 punkti.

Turniiritabeli kümnes naiskond Barrus/Võru Võrkpalliklubi võitis viis kohta kõrgemal paikneva VK Jelgava vastu ühe geimi, kuid ülejäänud kolmes geimis edukam olnud Läti võistkond võttis Võru spordikeskuses 3:1 (25:17, 25:14, 21:25, 26:24) võidu.  Salme Adeele Hollas tõi võõtustajatele 17 punkti ja näitas kohtumise parimat kasutegurit +13. Hanna-Liisa Ilves assisteeris 13 punktiga.

Optibet naiste Balti liiga põhiturniiri lõplik paremusjärjestus ja veerandfinaalpaarid saavad selgeks järgmisel nädalavahetusel.