Reklaam sulgub sekundi pärast

Tartu Ülikool/Bigbank võitis ka teise linnarivaalide mängu

Tartu Ülikool/Bigbank
Tartu Ülikool/Bigbank — FOTO: Helen Hunt

Naiste Meistriliiga põhiturniiril toimus neljapäeval hooaja teine Tartu võistkondade omavaheline kohtumine, kui vastamisi läksid Tartu Ülikool/Bigbank ja TBD Pharmatech/Kastre. 

Novembri alguses linnarivaali vastu 3:1 võiduni jõudnud Tartu Ülikool/Bigbank võttis võidu ka teises omavahelises mängus, kui täna oldi paremad 3:1 (25:12, 25:21, 16:25, 25:16) tulemusega. Kodusaalis mänginud Tartu Ülikool/Bigbank võttis servi vastu silmapaistva 60-protsendilise täpsusega ja lahendas rünnakuid 38-protsendiliselt. Külaliste samad näitajad olid 40% ja 32%. Blokipunkte märgiti võitjatele üheksa ja kaotajatele kaksteist.

Salme Adeele Hollas lahendas 13 rünnakut (efktiivsus 42%) ning tõi ühe bloki- ja kaks sevipunkti. Kohtumise parim oli ka Hollase kasutegur +11. Laura-Liisa Maiste lisas võõrustajatele 11, Ingris Suvi 10 ning Liisbet Pill ja Annabel Huik võrdselt 9 punkti. Külaliste ridades tõusis resultatiivseimaks 16 punkti kogunud Elina Lebedeva. Kairin Tammel lõpetas mängu 14 ja Lill Kandimaa 12 punktiga. Mängus kordus asub siin.

Ühe kaotuse kõrvale kaheksanda võidu teeninud Tartu Ülikool/Bigbank hoiab 22 punktiga teist kohta, kuus punkti kogunud TBD Pharmatech/Kastre on kuues.

Reedel kell 19.30 lähevad TalTechi spordihoones vastamisi täiseduga jätkav TalTech ja ainsana punktita püsiv BARRUS/Võru Võrkpalliklubi. Laupäeval kell 14 võõrustab Tartu Ülikool/Bigbank seitsmendat kohta hoidvat Viimsi/Tallinna Ülikooli, otseülekannet saab vaadata siin. Kell 16 mängivad Pärnu spordihallis punktide eest kaheksandal real paiknev Pärnu Spordikool ja neli kohta kõrgemal asuv Viljandi Metall. Pühapäeval kell 13 võtab Pärnu esindus kodusaalis vastu Audentese SG/Noortekoondise.