Tartu Bigbank veerandfinaali avamängus EMÜ/Structurale võimalust ei andnud

Täna peeti esimene kohtumine Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalides, kui vastamisi läksid Eesti Maaülikool/Structura ja Tartu Bigbank, kirjutab volley.ee.

Tartu Bigbanki meeskond. Foto: SK Duo

Kindla 3:0 (25:20, 25:20, 25:15) võttis tiitlikaitsja Bigbank.

Mitmele põhimele puhkust andnud Bigbanki suurimaks skooritegijaks tõusis esialgse statistika järgi 13 punktiga (+9) Timo Lõhmus, 8 punkti (+3) lisas Martin Elias Tamm ja 7 silma (+5) Mart Naaber. Eesti Maaülikool/Structura kasuks tõi Rauno Kink 8 punkti (+5), 5 punkti (-1) lisas Markkus Koddala.

Blokis oli Bigbank üle 4 vs 2, servil 8 vs 2, vastuvõtt oli Bigbankil 84% ja rünnak 35%. EMÜ/Structura vastuvõtt oli 71%, rünnak 35%.

Korduskohtumine peetakse 2. novembril kell 17.30 Tartu Ülikooli spordihoones.

Selle paari võitja läheb poolfinaalis vastamisi Võru Barrus VK või Viljandi Võrkpalliklubiga.

Karikavõistlustel selgitatakse edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes, kui mõlemal on üks võit ja üks kaotus ning ka punktide arv sama, siis selgub edasipääseja kuldse geimiga.

Vaata tulemusi ja ajakava. 

Veerandfinaalpaarid:

Viljandi Võrkpalliklubi (esiliiga) – Barrus Võru VK

Tartu Bigbank – Eesti Maaülikool/Structura (esiliiga)

Tallinna Ülikool (esiliiga) – Selver/TalTech

Pärnu VK – AB Premium/Rae vald (esiliiga)

Karikafinaalid toimuvad traditsiooniliselt meestele ja naistele samal päeval, sel aastal 17. detsembril. Karikafinaalid peetakse meeste kahest finalistist eelmisel hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal lõpetanud võistkonna kodusaalis.