Reklaam sulgub sekundi pärast

Tartu Bigbank peab Portugalis Challenge Cupi kordusmängu: peatreener loodab vastast üllatada

bigbank-tartu
Foto: Bigbank Tartu Facebook

14. detsembril peab Tartu Bigbank võõrsil CEV Challenge Cupi kaheksandikfinaali korduskohtumise Portugali klubi A. J. Fonte Bastardoga.

Avamängu võitis Fonte Bastardo 3:1. Seega vajavad tartlased edasipääsuks 3:0 või 3:1 võitu ning seejärel tuleb parem olla ka kuldses geimis, vahendab volley.ee

Tartu meeskonda ootab Assooridel peetava mängu eel ees kurnav reis, sest lennatakse kolme lennuga ja kohale jõutakse teisipäeva hilisõhtul. Tagasi Tartusse jõutakse 16. detsembri õhtul ja päev hiljem tuleb juba mängida Aadu Luukase karikavõistluste finaalis Selver/TalTechiga. 

Peatreener Alar Rikberg ütleb, et edu saavutamiseks tuleb mängida riskeerivamalt.

“Tuleb üllatuse peale välja minna ja riskeerivat mängu näidata. Juurde on panna eelkõige teatud hetkedel külma pead säilitades. Kui suudame geimi keskpaigas veel tasavägises seisus olla, siis peab säilima väga hea keskendumine. Kui serv ei tööta, on Fonte Bastardo vastu suhteliselt võimatu saada. Seega on eesmärk nad võrgust kaugele saada ja siis juba tekivad variandid,” kommenteeris Rikberg. 

“Tulemuse mõttes – eesmärk on alustada hästi ja siis võib vastasel ka närv sisse tulla, et tekiks variant mäng kuldsesse geimi viia,” lisas peatreener.