Reklaam sulgub sekundi pärast

Tartu Bigbank alistas Cronimet liiga uue aasta avamängus Daugavpilsi

Tartu Bigbank
Tartu Bigbank — FOTO: Tartu Bigbanki Facebook

Täna toimus Tartus Cronimet liiga 2024. aasta esimene kohtumine, kui Tartu Bigbank alistas kodusaalis 3:0 (25:13, 25:14, 26:24) Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme. 

Tartu kindlustas sellega oma tabelikohta – punkte on teenitud 33 ja see annab Selver/TalTechi (36 p) järel teise koha. Daugavpils on 20 punktiga kolmas.

Vaata detailset tabeliseisu ja ajakava. 

Bigbanki edukaim oli täna 20 punktiga (+7) Martti Juhkami, Timo Lõhmus lisas 14 (+11) ja Andris Širjakovs 9 punkti (+3). Tartu meeskonna vastuvõtt oli 65%, rünnak 49%, blokist teeniti 13 ja servilt 7 punkti (eksiti 14 pallingul).

Daugavpilsile tõi Ilija Makarov 9 silma (+1). Läti klubi vastuvõtt oli 45% ja rünnak 28%, blokist saadi 7 ja servilt 3 punkti (eksiti 5 servil).

Võru Barrus Võrkpalliklubi läheb Daugavpilsiga vastamisi homme kell 17.00 Võrus. 

Võru Barruse peatreener Oliver Lüütsepp ütleb samuti, et puhkus kulus kõigile ära. “See väike eemalolek oli nii füüsiliselt kui vaimselt vajalik, aitab paremini keskenduda ja toob uue hingamise. Teisipäevast oleme taas ühiselt treeninud ja seis pole väga halb. Suure muutuse pidi üle elama meie brasiillane Renato, kel oli kodumaal 30 kraadi sooja ja kes on Eestisse naastes siin pidanud 50 kraadise muutuse üle elama. Aga ta sai eile villased sokid, nii et vast saab hakkama,” sõnas peatreener, kes tahab Daugavpilsi vastu kindlasti võitu.

“Eelmine mäng olin pettunud selle 3:2 tulemusega, sest tundsin, et olime neist üle. Aga nad on ikkagi tabeli kolmandad ja midagi on nad seal olemiseks ju teinud. Anname vastasele au, aga tahan kindlasti kodus ennekõike võitu, aga loodan ka kolme punkti teenida. Tabeliseisu osas on meil punkte hädasti vaja, et vahed suuremaks ei läheks.”