Tammearu kerkis Meistrite liigas Roeselare resultatiivseimate sekka, platsil käisid tippsarjas ka teised eestlased

Eile õhtul peeti Meistrite liigas kolm kohtumist, kus ka eestlased platsil käisid. Ühtlasi selgusid veerandfinalistid.

Märt Tammearu koduklubi Roeselare Knack pidi vastu võtma 2:3 (25:23, 25:21, 20:25, 22:25, 14:16) kaotuse Pazardžiku Hebarilt. Tammearu tegi kaasa kogu kohtumise ning panustas meeskonna ühe parimana 16 punkti (+11). Roeselare edukaim oli 19 punktiga (+16) Pieter Coolman. Todor Aleksiev tõi võitjatele 22 silma (+18).

Sama vastasega kohtub Roselare oma viimases alagrupimängus ka täna kell 19.00.

Roesealre on A-alagrupis teisel kohal kahe võiduga ja edasipääsuvõimalusd kahjuks minetanud.

Samasse alagruppi kuuluv Andri Aganitsa koduklubi VfB Friedrichshafen kaotas oma viimases alagrupikohtumises Jastrzębski Wegielile 1:3 (18:25, 25:23, 15:25, 23:25). Aganits tõi osalise mänguajaga 2 punkti (+1). Eestlase tööandja edukaim oli rünnakul 24 punktiga (+17) Lukas Maase, võitjameeskonna parimana kogus Jan Hadrava 16 silma (+15).

Friedrichshafen lõpetas alagrupi ühe võiduga viimasel kohal.

Oma viimase alagrupimängu pidasid ka Henri Treial ja Renet Vanker, kelle tööandja Maaseiki Greenyard kaotas 1:3 (25:21, 17:25, 18:25, 18:25) Varssavi Projektile. Treiali arvele jäi 10 punkti, mängu kogu statistika pole kahjuks saadaval.

Alagrupi lõpetas Maaseik ühe võiduga neljandana.

Veerandfinaali pääsesid viimastena Berliini Recycling Volleys, Trentino Itas, Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle ja Peterburi Zeniit. Juba varem olid koha veerandfinaalis taganud Jastrzębski Węgiel, Moskva Dünamo, Cucine Lube Civitanova ja Perugia Sir Sicoma Monini.