Tammearu ja Juhkami jätkavad CEV Cupi veerandfinaalides nagu ka Treial ja Vanker

renet-vanker
Renet Vanker. Foto: Maaseik Greenyard Facebook

Kolmapäeval peeti Euroopa klubisarjades mitmeid mänge, kus osalisteks ka eestlased.

Henri Treiali ja Renet Vankeri tööandja Maaseiki Greenyard pääses CEV Cupil veerandfinaali. Play-offi avaringi avamängus oli Maaseik Ceske Budejovice vastu saanud 3:1 võidu, eile sai eestlaste tööandja 0:3 (25:27, 21:25, 16:25) kaotuse ja nii otsustas edasipääseja kuldne geim. Selle võitis 15:9 Maaseik, tagades seega koha veerandfinaalis, vahendab volley.ee

Treial panustas võitjate ridades 8 punkti (+8), Vanker juhtis Maaseiki rünnakuid ja panustas ka 2 punkti (+2).

Veerandfinaalis on Maaseiki vastaseks teine Belgia klubi Roeselare Knack, kus mängib Märt Tammearu. Roeselare mängis seni Meistrite liigas, ent pidi seal viimases alagrupikohtumises tunnistama Lube Civitanova 3:2 (25-23, 26-28, 23-25, 25-17, 15-9) paremust ning play-offi napilt ei pääsenud. Tammearu arvele kogunes eile 15 punkti (+10).

Roeselare sai C-alagrupis kolmanda koha.

Samuti Meistrite liigas D-alagrupis kaasa teinud Martti Juhkami ja CEZ Karlovarsko lõpetasid alagrupiturniiri kolmandana ja jätkavad samuti CEV Cupil. Viimati alistati 3:0 (26:24, 25:20, 25:17) Belgia klubi Menen, Juhkami sekkus hetkeks ja skoori ei teinud.

Karlovarsko veerandfinaali vastaseks on kas Belchatowi Skra või Istanbuli Galatasaray. Avamängu võitis 3:1 Belchatow.