Reklaam sulgub sekundi pärast

TalTech/Tradehouse võttis tiitlikaitsja vastu kindla võidu

Naiste Balti liigas jätkab edukat hooaega TalTech/Tradehouse, kelle võiduseeria pikenes kuuemänguliseks, kirjutab volley.ee.

TalTech/Tradehouse rünnakul

Kodupubliku ees mänginud TalTech/Tradehouse jättis tiitlikaitsja Kaunas VDU punktideta, kui avageim võideti 25:16, teine 25:23 ja kolmas 25:17 resultaadiga, mis tähendas võõrustajate 3:0 (25:16, 25:23, 25:17) võitu.

Maren Mõrd tõi võitjatele 16, Marily Lass 14, Milja Raitis 10 ja Kätriin Põld 9 punkti. TalTech oli leedulannadest selgelt parem nii rünnakul kui servil, kui punktiks löödi 43% rünnakutest ja servijoone taga koguti 7 punkti. Kaunase võistkonna rünnakuefektiivsus oli 31% ja servipunkte teeniti üks. Mängu kordust saab vaadata SIIN.

Teisel kohal jätkav TalTech/Tradehouse on kuue mänguga kogunud täisedu 18 punkti, sama palju punkte on ka esikohal oleval Jonavos Aušrinel. Kaunas VDUl on seitsme mänguga kirjas 13 punkti. Pühapäeval kell 12 kohtub Kaunase esindus Audentese spordihoones koduvõistkonna Audentes SG/Noortekoondisega, kohtumise otseülekanne on leitav SIIN.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on leitavad SIIN ning turniiritabel SIIN